Logitech C505 webkamera 1280 x 720 px USB Černá
Kód: PERLOGKAM0012Detailní popis produktu
Logitech C505 webkamera 1280 x 720 px USB Černá| Počet mikrofonů | 1 |
| Rozhraní | USB |
| Typ směrového mikrofonu | Všesměrový |
| Barva | Černá |
| Zabudovaný mikrofon | Ano |
| Zabudovaný blesk | Ne |
| Způsob uchycení | Klip |
| Délka kabelu | 2 m |
| Hloubka | 66,6 mm |
| Šířka | 72,9 mm |
| Hmotnost | 75 g |
| Výška | 31,9 mm |
| Množství | 1 |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 8.1, Windows 10, Windows 8, Windows 7 |
| Podporované operační systémy Mac | Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave |
| Maximální snímkovací frekvence záznamu | 30 fps |
| Maximální rozlišení videa | 1280 x 720 px |
| Sledování obličeje | Ne |
| Full HD | Ne |
| Zobrazovací formát | 720p |
| Diagonální zorné pole | 60° |
| Rozlišení při rychlém záznamu | 1280x720@30fps |
| Varování | Zařízení skladujte na suchém místě, mimo dosah zdrojů tepla., Neotevírejte kryt zařízení, hrozí riziko úrazu elektrickým proudem., Zabraňte kontaktu přístroje s vodou nebo jinými kapalinami. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Webcams |
|---|---|
| EAN: | 5099206093690 |
| Počet mikrofonů: | 1 |
| Rozhraní: | USB |
| Typ směrového mikrofonu: | Všesměrový |
| Barva: | Černá |
| Zabudovaný mikrofon: | Ano |
| Zabudovaný blesk: | Ne |
| Způsob uchycení: | Klip |
| Délka kabelu: | 2 m |
| Hloubka: | 66,6 mm |
| Šířka: | 72,9 mm |
| Hmotnost: | 75 g |
| Výška: | 31,9 mm |
| Množství: | 1 |
| Podporované operační systémy Windows: | Windows 8.1, Windows 10, Windows 8, Windows 7 |
| Podporované operační systémy Mac: | Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave |
| Maximální snímkovací frekvence záznamu: | 30 fps |
| Maximální rozlišení videa: | 1280 x 720 px |
| Sledování obličeje: | Ne |
| Full HD: | Ne |
| Zobrazovací formát: | 720p |
| Diagonální zorné pole: | 60° |
| Rozlišení při rychlém záznamu: | 1280x720@30fps |
| Varování: | Zařízení skladujte na suchém místě, mimo dosah zdrojů tepla., Neotevírejte kryt zařízení, hrozí riziko úrazu elektrickým proudem., Zabraňte kontaktu přístroje s vodou nebo jinými kapalinami. |
