TP-Link Tapo C610 KIT Žárovka Bezpečnostní IP kamera Venkovní 2304 x 1296 px Strop/zeď/tyč
Kód: CIPTPLKAM0089Detailní popis produktu
TP-Link Tapo C610 KIT Žárovka Bezpečnostní IP kamera Venkovní 2304 x 1296 px Strop/zeď/tyč| Přímý náhled | Ano |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| Síťové standardy | IEEE 802.11b, IEEE 802.11n, IEEE 802.11g |
| Vestavěný pevný disk | Ne |
| Použitelná karta o maximální kapacitě | 512 GB |
| Kompatibilní paměťové karty | MicroSD (TransFlash) |
| Typ zdroje | Baterie, Solární |
| Vstupní střídavé napětí | 100-240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50-60 Hz |
| Typ baterie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Počet baterií | 1 |
| Způsob uchycení | Strop/zeď/tyč |
| Formát | Žárovka |
| Odolnost proti povětrnostním vlivům | Ano |
| Kód mezinárodní ochrany (IP) | IP65 |
| Barva | Bílá |
| Počet mikrofonů | 1 |
| Vestavěné reproduktory | Ano |
| Zvukový systém | 2-way |
| Zabudovaný mikrofon | Ano |
| Zvukové výstupní kanály | 2.0 kanály/kanálů |
| Audio vstupní kanály | 2.0 kanály/kanálů |
| Hloubka | 116,1 mm |
| Výška | 84,1 mm |
| Šířka | 130,9 mm |
| Podporované mobilní operační systémy | Android 7.0, iOS 12 |
| Šířka balení | 193 mm |
| Výška balení | 145 mm |
| Hloubka balení | 240 mm |
| Hmotnost včetně balení | 1,34 kg |
| Video detekce pohybu | Ano |
| Úroveň hluku sirény | 97,2 dB |
| Šifrování/zabezpečení | SSL/TLS, WPA2-PSK, WPA |
| Zabudovaná siréna | Ano |
| Typ upozornění | Výstražná zpráva se snímkem |
| Pohybový senzor | Ano |
| Konektor pro mikrofon (line-in) | Ano |
| Široký dynamický rozsah | Ano |
| Umístění / poloha | Venkovní |
| Model | Bezpečnostní IP kamera |
| Technologie propojení | Bezdrátový |
| Vestavěné světlo | Ano |
| PTZ ovládání | Ano |
| Certifikace | CB, CE, FCC, DOE, CEC, RCM, KC, JFR,VCCI,NCC, BSMI, NTRA, IP65 |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | -20 - 45 °C |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 0 - 90% |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 90% |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -20 - 60 °C |
| Zorný úhel objektivu, horizontální | 84.4° |
| Zorný úhel objektivu, vertikální | 44.3° |
| Zorný úhel objektivu, úhlopříčka | 100.6° |
| Ovládání náklonu kamery | Ano |
| Ovládání švenkování | Ano |
| Úhel náklonu | 90 - 130° |
| Počet kamer | 1 |
| Maximální clona | 1,4 |
| Pevná ohnisková vzdálenost | 4 mm |
| Počet čoček | 1 |
| Zoom | Ano |
| Tlačítko reset | Ano |
| Cloudové řízení | Ano |
| Celkový počet megapixelů | 3 MP |
| Podporované grafické rozlišení | 2304 x 1296 |
| Redukce šumu | Ano |
| Nastavení kvality obrazu | DNR |
| Obnovovací frekvence | 15 fps |
| Maximální rozlišení | 2304 x 1296 px |
| Velikost optického senzoru | 50,8 / 8 mm (2 / 8") |
| Počet senzorů | 1 |
| Typ snímače | CMOS |
| Typ LED | IR |
| Noční vidění | Ano |
| Vzdálenost nočního vidění | 10 m |
| Infračervená vlnová délka | 850 nm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Video cameras |
|---|---|
| EAN: | 8885020629651 |
| Přímý náhled: | Ano |
| Připojení na síť Ethernet: | Ano |
| Wi-Fi: | Ano |
| Síťové standardy: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11n, IEEE 802.11g |
| Vestavěný pevný disk: | Ne |
| Použitelná karta o maximální kapacitě: | 512 GB |
| Kompatibilní paměťové karty: | MicroSD (TransFlash) |
| Typ zdroje: | Baterie, Solární |
| Vstupní střídavé napětí: | 100-240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50-60 Hz |
| Typ baterie: | Lithium-ion (Li-ion) |
| Počet baterií: | 1 |
| Způsob uchycení: | Strop/zeď/tyč |
| Formát: | Žárovka |
| Odolnost proti povětrnostním vlivům: | Ano |
| Kód mezinárodní ochrany (IP): | IP65 |
| Barva: | Bílá |
| Počet mikrofonů: | 1 |
| Vestavěné reproduktory: | Ano |
| Zvukový systém: | 2-way |
| Zabudovaný mikrofon: | Ano |
| Zvukové výstupní kanály: | 2.0 kanály/kanálů |
| Audio vstupní kanály: | 2.0 kanály/kanálů |
| Hloubka: | 116,1 mm |
| Výška: | 84,1 mm |
| Šířka: | 130,9 mm |
| Podporované mobilní operační systémy: | Android 7.0, iOS 12 |
| Šířka balení: | 193 mm |
| Výška balení: | 145 mm |
| Hloubka balení: | 240 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 1,34 kg |
| Video detekce pohybu: | Ano |
| Úroveň hluku sirény: | 97,2 dB |
| Šifrování/zabezpečení: | SSL/TLS, WPA2-PSK, WPA |
| Zabudovaná siréna: | Ano |
| Typ upozornění: | Výstražná zpráva se snímkem |
| Pohybový senzor: | Ano |
| Konektor pro mikrofon (line-in): | Ano |
| Široký dynamický rozsah: | Ano |
| Umístění / poloha: | Venkovní |
| Model: | Bezpečnostní IP kamera |
| Technologie propojení: | Bezdrátový |
| Vestavěné světlo: | Ano |
| PTZ ovládání: | Ano |
| Certifikace: | CB, CE, FCC, DOE, CEC, RCM, KC, JFR,VCCI,NCC, BSMI, NTRA, IP65 |
| Provozní rozsah teplot (T-T): | -20 - 45 °C |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H): | 0 - 90% |
| Doporučená provozní relativní vlhkost: | 10 - 90% |
| Rozsah teplot při skladování (T-T): | -20 - 60 °C |
| Zorný úhel objektivu, horizontální: | 84.4° |
| Zorný úhel objektivu, vertikální: | 44.3° |
| Zorný úhel objektivu, úhlopříčka: | 100.6° |
| Ovládání náklonu kamery: | Ano |
| Ovládání švenkování: | Ano |
| Úhel náklonu: | 90 - 130° |
| Počet kamer: | 1 |
| Maximální clona: | 1,4 |
| Pevná ohnisková vzdálenost: | 4 mm |
| Počet čoček: | 1 |
| Zoom: | Ano |
| Tlačítko reset: | Ano |
| Cloudové řízení: | Ano |
| Celkový počet megapixelů: | 3 MP |
| Podporované grafické rozlišení: | 2304 x 1296 |
| Redukce šumu: | Ano |
| Nastavení kvality obrazu: | DNR |
| Obnovovací frekvence: | 15 fps |
| Maximální rozlišení: | 2304 x 1296 px |
| Velikost optického senzoru: | 50,8 / 8 mm (2 / 8") |
| Počet senzorů: | 1 |
| Typ snímače: | CMOS |
| Typ LED: | IR |
| Noční vidění: | Ano |
| Vzdálenost nočního vidění: | 10 m |
| Infračervená vlnová délka: | 850 nm |
