Kamera TP-LINK Tapo C460KIT
Kód: CIPTPLKAM0085Detailní popis produktu
Kamera TP-LINK Tapo C460KIT| Síťové standardy | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Přímý náhled | Ano |
| Připojení na síť Ethernet | Ne |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, 802.11b |
| Wi-Fi | Ano |
| Použitelná karta o maximální kapacitě | 512 GB |
| Vestavěný pevný disk | Ne |
| Integrovaná čtečka karet | Ano |
| Kompatibilní paměťové karty | MicroSD (TransFlash) |
| Typ zdroje | Bezdrátové |
| Vstupní střídavé napětí | 100-240 V |
| Výstup, stejnosměrný proud v ampérech | 2 A |
| Výstup, stejnosměrný proud ve voltech | 5 |
| Typ baterie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50-60 Hz |
| Formát | Bullet |
| Odolnost proti povětrnostním vlivům | Ano |
| Kód mezinárodní ochrany (IP) | IP66 |
| Barva | Bílá |
| Způsob uchycení | Zeď |
| Vestavěné reproduktory | Ano |
| Zvukový systém | 2-way |
| Zabudovaný mikrofon | Ano |
| Šířka | 64,8 mm |
| Výška | 64,8 mm |
| Hloubka | 117,7 mm |
| Podporované mobilní operační systémy | Android 7.0, iOS 11.0 |
| Úroveň hluku sirény | 100 dB |
| Funkce systému Intelligent Video Surveillance (IVS) | Rychlý pohyb, Detekce člověka, Detekce vozidla |
| Pohybový senzor | Ano |
| Šifrování/zabezpečení | WPA2-PSK, WPA2, 128-bit AES, WPA |
| USB port | Ano |
| Vestavěné světlo | Ano |
| Široký dynamický rozsah | Ano |
| Technologie propojení | Bezdrátový |
| Umístění / poloha | Venkovní |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 5 - 90% |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 90% |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | -20 - 45 °C |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -40 - 60 °C |
| Zorný úhel objektivu, vertikální | 59° |
| Zorný úhel objektivu, úhlopříčka | 134° |
| Zorný úhel objektivu, horizontální | 113° |
| Včetně montážních držáků | Ano |
| Počet kamer | 1 |
| Dodávané kabely | USB |
| Montážní sada | Ano |
| Včetně šroubů | Ano |
| Maximální clona | 1,6 |
| Pevná ohnisková vzdálenost | 3,17 mm |
| Tlačítko reset | Ano |
| Kompresní formáty videa | H.264 |
| Maximální rozlišení | 3840 x 2160 px |
| Zobrazovací formát | 2160p |
| Celkový počet megapixelů | 8 MP |
| Obnovovací frekvence | 15 fps |
| Velikost optického senzoru | 25,4 / 2,7 mm (1 / 2.7") |
| Progresivní skenování | Ano |
| Typ snímače | CMOS |
| Vzdálenost nočního vidění | 15 m |
| Počet osvětlovacích LED | 4 |
| Noční vidění | Ano |
| Typ LED | 1 IR LED DIODA |
| Certifikáty shody | CE, BSMI, KC, RCM, Federální komunikační komise (FCC), NCC |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Video cameras |
|---|---|
| EAN: | 8885020624250 |
| Síťové standardy: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Přímý náhled: | Ano |
| Připojení na síť Ethernet: | Ne |
| Standardy Wi-Fi: | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, 802.11b |
| Wi-Fi: | Ano |
| Použitelná karta o maximální kapacitě: | 512 GB |
| Vestavěný pevný disk: | Ne |
| Integrovaná čtečka karet: | Ano |
| Kompatibilní paměťové karty: | MicroSD (TransFlash) |
| Typ zdroje: | Bezdrátové |
| Vstupní střídavé napětí: | 100-240 V |
| Výstup, stejnosměrný proud v ampérech: | 2 A |
| Výstup, stejnosměrný proud ve voltech: | 5 |
| Typ baterie: | Lithium-ion (Li-ion) |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50-60 Hz |
| Formát: | Bullet |
| Odolnost proti povětrnostním vlivům: | Ano |
| Kód mezinárodní ochrany (IP): | IP66 |
| Barva: | Bílá |
| Způsob uchycení: | Zeď |
| Vestavěné reproduktory: | Ano |
| Zvukový systém: | 2-way |
| Zabudovaný mikrofon: | Ano |
| Šířka: | 64,8 mm |
| Výška: | 64,8 mm |
| Hloubka: | 117,7 mm |
| Podporované mobilní operační systémy: | Android 7.0, iOS 11.0 |
| Úroveň hluku sirény: | 100 dB |
| Funkce systému Intelligent Video Surveillance (IVS): | Rychlý pohyb, Detekce člověka, Detekce vozidla |
| Pohybový senzor: | Ano |
| Šifrování/zabezpečení: | WPA2-PSK, WPA2, 128-bit AES, WPA |
| USB port: | Ano |
| Vestavěné světlo: | Ano |
| Široký dynamický rozsah: | Ano |
| Technologie propojení: | Bezdrátový |
| Umístění / poloha: | Venkovní |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H): | 5 - 90% |
| Doporučená provozní relativní vlhkost: | 10 - 90% |
| Provozní rozsah teplot (T-T): | -20 - 45 °C |
| Rozsah teplot při skladování (T-T): | -40 - 60 °C |
| Zorný úhel objektivu, vertikální: | 59° |
| Zorný úhel objektivu, úhlopříčka: | 134° |
| Zorný úhel objektivu, horizontální: | 113° |
| Včetně montážních držáků: | Ano |
| Počet kamer: | 1 |
| Dodávané kabely: | USB |
| Montážní sada: | Ano |
| Včetně šroubů: | Ano |
| Maximální clona: | 1,6 |
| Pevná ohnisková vzdálenost: | 3,17 mm |
| Tlačítko reset: | Ano |
| Kompresní formáty videa: | H.264 |
| Maximální rozlišení: | 3840 x 2160 px |
| Zobrazovací formát: | 2160p |
| Celkový počet megapixelů: | 8 MP |
| Obnovovací frekvence: | 15 fps |
| Velikost optického senzoru: | 25,4 / 2,7 mm (1 / 2.7") |
| Progresivní skenování: | Ano |
| Typ snímače: | CMOS |
| Vzdálenost nočního vidění: | 15 m |
| Počet osvětlovacích LED: | 4 |
| Noční vidění: | Ano |
| Typ LED: | 1 IR LED DIODA |
| Certifikáty shody: | CE, BSMI, KC, RCM, Federální komunikační komise (FCC), NCC |
