Dahua Technology IPC-HFW2849TL-S-LED-0280B-PRO - síťová kamera typu bullet s pevnou ohniskovou vzdáleností a technologií WizSense
Kód: CIPDAUKAM0941Detailní popis produktu
Dahua Technology IPC-HFW2849TL-S-LED-0280B-PRO - síťová kamera typu bullet s pevnou ohniskovou vzdáleností a technologií WizSense| Podporované síťové protokoly | IPv4; IPv6; HTTP; TCP; UDP; ARP; RTP; RTSP; RTCP; RTMP; SMTP; FTP; SFTP; DHCP; DNS; DDNS; QoS; UPnP; NTP; Multicast; ICMP; IGMP; NFS; PPPoE; P2P; Bonjour; Auto Registration |
| Počet uživatelů | 20 uživatel/ů |
| Síťové standardy | IEEE 802.3af |
| Kapacita paměti ROM | 128 MB |
| Vestavěný pevný disk | Ne |
| Kapacita paměti RAM | 256 MB |
| Spotřeba energie (PoE (Power over Ethernet)) | 3,2 W |
| Typ zdroje | DC, PoE |
| Maximální spotřeba energie | 6,1 W |
| Spotřeba elektrické energie | 2,3 W |
| Způsob uchycení | Strop/zeď/tyč |
| Barva | Bílá |
| Kód mezinárodní ochrany (IP) | IP67 |
| Základní materiál | Kov |
| Formát | Kulka (tvar) |
| Zvukové kodeky | G.711a, G.711Mu, G.726, PCM |
| Šířka | 80,2 mm |
| Hmotnost | 570 g |
| Výška | 76,2 mm |
| Hloubka | 197,9 mm |
| Podporované mobilní operační systémy | Android, iOS |
| Zrcadlo | Ano |
| Video detekce pohybu | Ano |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Široký dynamický rozsah | Ano |
| Technologie propojení | Kabel |
| Umístění / poloha | Vnitřní a venkovní |
| Vestavěné světlo | Ano |
| Režim den/noc | Ano |
| Model | Bezpečnostní IP kamera |
| Certifikace | CE-LVD: EN62368-1; CE-EMC: Electromagnetic Compatibility Directive 2014/30/EU |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | -40 - 60 °C |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -40 - 60 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 0 - 95% |
| Rychlost závěrky | 1/3 - 1/100000 s |
| Vyvážení bílé | Manuální, Vlastní režimy, Street lamp, Auto, Přírodní, Venkovní |
| Úhel náklonu | 0 - 90° |
| Úhel rotace | 360° |
| Typ spouště fotoaparátu | Elektronický |
| Rozsah otáčení | 0 - 360° |
| Počet maskovacích ploch pro ochranu soukromí | 4 |
| Počet kamer | 1 |
| Počet čoček | 3 |
| Ovládací software | Smart PSS Lite; DSS; DMSS |
| Kompenzace HLC (Highlight Compensation) | Ano |
| Obnovovací frekvence | 30 fps |
| Přenosová rychlost | H.264: 32 kbps–8192 kbps; H.265: 12 kbps–8192 kbps |
| Kódování oblasti zájmu (ROI) | Ano |
| Technologie redukce šumu | 3D redukce šumu |
| Maximální rozlišení | 3840 x 2160 px |
| Kompresní formáty videa | MJPEG, H.265, H.264, H.264B, H.264H |
| Ovládání datového toku | Constant Bit Rate (CBR)/Variable Bit Rate (VBR) |
| Celkový počet megapixelů | 8 MP |
| Podporované grafické rozlišení | 1280 x 960, 2304 x 1296, 3072 x 2048, 640 × 480, 2048 x 1536, 1920 x 1080, 704 x 480, 3072 x 1728, 352 x 240, 352 x 288, 2688 x 1520, 3840 x 2160, 1280 x 720, 2880 x 1620, 704 x 576 |
| Progresivní skenování | Ano |
| Typ snímače | CMOS |
| Počet osvětlovacích LED | 4 |
| Vzdálenost nočního vidění | 50 m |
| Noční vidění | Ano |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Video cameras |
|---|---|
| EAN: | 6939554956430 |
| Podporované síťové protokoly: | IPv4; IPv6; HTTP; TCP; UDP; ARP; RTP; RTSP; RTCP; RTMP; SMTP; FTP; SFTP; DHCP; DNS; DDNS; QoS; UPnP; NTP; Multicast; ICMP; IGMP; NFS; PPPoE; P2P; Bonjour; Auto Registration |
| Počet uživatelů: | 20 uživatel/ů |
| Síťové standardy: | IEEE 802.3af |
| Kapacita paměti ROM: | 128 MB |
| Vestavěný pevný disk: | Ne |
| Kapacita paměti RAM: | 256 MB |
| Spotřeba energie (PoE (Power over Ethernet)): | 3,2 W |
| Typ zdroje: | DC, PoE |
| Maximální spotřeba energie: | 6,1 W |
| Spotřeba elektrické energie: | 2,3 W |
| Způsob uchycení: | Strop/zeď/tyč |
| Barva: | Bílá |
| Kód mezinárodní ochrany (IP): | IP67 |
| Základní materiál: | Kov |
| Formát: | Kulka (tvar) |
| Zvukové kodeky: | G.711a, G.711Mu, G.726, PCM |
| Šířka: | 80,2 mm |
| Hmotnost: | 570 g |
| Výška: | 76,2 mm |
| Hloubka: | 197,9 mm |
| Podporované mobilní operační systémy: | Android, iOS |
| Zrcadlo: | Ano |
| Video detekce pohybu: | Ano |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Široký dynamický rozsah: | Ano |
| Technologie propojení: | Kabel |
| Umístění / poloha: | Vnitřní a venkovní |
| Vestavěné světlo: | Ano |
| Režim den/noc: | Ano |
| Model: | Bezpečnostní IP kamera |
| Certifikace: | CE-LVD: EN62368-1; CE-EMC: Electromagnetic Compatibility Directive 2014/30/EU |
| Provozní rozsah teplot (T-T): | -40 - 60 °C |
| Rozsah teplot při skladování (T-T): | -40 - 60 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost: | 0 - 95% |
| Rychlost závěrky: | 1/3 - 1/100000 s |
| Vyvážení bílé: | Manuální, Vlastní režimy, Street lamp, Auto, Přírodní, Venkovní |
| Úhel náklonu: | 0 - 90° |
| Úhel rotace: | 360° |
| Typ spouště fotoaparátu: | Elektronický |
| Rozsah otáčení: | 0 - 360° |
| Počet maskovacích ploch pro ochranu soukromí: | 4 |
| Počet kamer: | 1 |
| Počet čoček: | 3 |
| Ovládací software: | Smart PSS Lite; DSS; DMSS |
| Kompenzace HLC (Highlight Compensation): | Ano |
| Obnovovací frekvence: | 30 fps |
| Přenosová rychlost: | H.264: 32 kbps–8192 kbps; H.265: 12 kbps–8192 kbps |
| Kódování oblasti zájmu (ROI): | Ano |
| Technologie redukce šumu: | 3D redukce šumu |
| Maximální rozlišení: | 3840 x 2160 px |
| Kompresní formáty videa: | MJPEG, H.265, H.264, H.264B, H.264H |
| Ovládání datového toku: | Constant Bit Rate (CBR)/Variable Bit Rate (VBR) |
| Celkový počet megapixelů: | 8 MP |
| Podporované grafické rozlišení: | 1280 x 960, 2304 x 1296, 3072 x 2048, 640 × 480, 2048 x 1536, 1920 x 1080, 704 x 480, 3072 x 1728, 352 x 240, 352 x 288, 2688 x 1520, 3840 x 2160, 1280 x 720, 2880 x 1620, 704 x 576 |
| Progresivní skenování: | Ano |
| Typ snímače: | CMOS |
| Počet osvětlovacích LED: | 4 |
| Vzdálenost nočního vidění: | 50 m |
| Noční vidění: | Ano |
