NATEC HUB USB-C 3.0 MAYFLY 4-PORTS + USB-A ADAPTER
Kód: PERNATHUB0012Detailní popis produktu
NATEC HUB USB-C 3.0 MAYFLY 4-PORTS + USB-A ADAPTER| Barva | Černá |
| Rychlost přenosu dat | 5000 Mbit/s |
| Délka kabelu | 0,15 m |
| Typ napájení | USB |
| Vstupní napětí | 5 V |
| Výška | 11 mm |
| Hloubka | 106 mm |
| Šířka | 29 mm |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 7, Windows Vista, Windows 8, Windows XP, Windows 10, Windows 11 |
| Podporované operační systémy Mac | MacOS |
| Počet portů USB 3.0 | 4 |
| Rozhraní | USB typu C |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | USB Hubs |
|---|---|
| EAN: | 5901969438888 |
| Barva: | Černá |
| Rychlost přenosu dat: | 5000 Mbit/s |
| Délka kabelu: | 0,15 m |
| Typ napájení: | USB |
| Vstupní napětí: | 5 V |
| Výška: | 11 mm |
| Hloubka: | 106 mm |
| Šířka: | 29 mm |
| Podporované operační systémy Windows: | Windows 7, Windows Vista, Windows 8, Windows XP, Windows 10, Windows 11 |
| Podporované operační systémy Mac: | MacOS |
| Počet portů USB 3.0: | 4 |
| Rozhraní: | USB typu C |
