Lenovo Tab Mediatek Helio G85 64 GB 25,6 cm (10.1") 4 GB Wi-Fi 5 (802.11ac) Android 14 Šedá
Kód: TABLEVTZA0245Detailní popis produktu
Lenovo Tab Mediatek Helio G85 64 GB 25,6 cm (10.1") 4 GB Wi-Fi 5 (802.11ac) Android 14 Šedá| Výrobce procesoru | MediaTek |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Typ procesoru | MediaTek |
| Model procesoru | Helio G85 |
| Takt procesoru při přetaktování | 2 GHz |
| Typ SIM karty | Ne |
| Bluetooth | Ano |
| Standardy Wi-Fi | 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Mobilní síťové připojení | Ne |
| NFC | Ne |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Verze Bluetooth | 5.3 |
| Integrovaná čtečka karet | Ano |
| Kompatibilní paměťové karty | MicroSD (TransFlash) |
| Vnitřní kapacita pro ukládání | 64 GB |
| USB Power Delivery | Ne |
| Nabíjecí port USB typu C | Ano |
| Formát | Tablet |
| Barva | Šedá |
| Typ zařízení | Mobilní tablet |
| Název barvy | Luna Grey |
| Technologie Dolby | Dolby Atmos |
| Počet mikrofonů | 1 |
| Počet zabudovaných reproduktorů | 2 |
| Hmotnost | 500 g |
| Šířka | 235,7 mm |
| Výška | 90 mm |
| Hloubka | 54,5 mm |
| Rozpoznávání obličejů | Ano |
| Platforma | Android |
| Poskytovaný operační systém | Android 14 |
| Konektor 3,5 mm | Ano |
| Počet konektorů USB 2.0 | 1 |
| Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu | Ano |
| Vnitřní paměť | 4 GB |
| Rodina grafické karty | ARM |
| Grafická karta | Mali-G52 MC2 |
| Podpora Google aplikací | Google Drive, Google Chrome, YouTube, Google Meet, Google Maps, Google Music, Gmail, Google Photos, Google Play |
| Snímač okolního osvětlení | Ano |
| Galileo | Ano |
| Hallův senzor | Ano |
| GPS | Ano |
| Akcelerometr | Ano |
| GLONASS | Ano |
| Jas displeje | 400 cd/m² |
| Úhlopříčka displeje | 25,6 cm (10.1") |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1200 px |
| Dotyková obrazovka | Ano |
| Technologie displeje | LCD/TFT |
| Nativní poměr stran | 16:10 |
| Maximální rychlost obnovy | 60 Hz |
| Typ HD rozlišení | WUXGA |
| Typ zadní kamery | Jeden fotoaparát |
| Rozlišení zadní kamery | 8 MP |
| Přední kamera | Ano |
| Rozlišení přední kamery | 5 MP |
| Automatické ostření | Ano |
| Výdrž baterie při přehrávání videa | 9,5 h |
| Včetně baterie | Ano |
| Doba v pohotovostním režimu | 1000 h |
| Rychlé nabíjení | Ano |
| Typ baterie | Lithium-polymerová (LiPo) |
| Třída energetické účinnosti | D |
| Kapacita baterie | 5100 mAh |
| Stylus | Ne |
| Stručný návod | Ano |
| Záruční list | Ano |
| Pouzdro na tablet je součástí dodávky | Ano |
| Varování | Likvidujte v souladu s místními předpisy pro likvidaci elektronického odpadu., Nevystavujte vysokým teplotám., Zabraňte kontaktu s kapalinami. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tablets |
|---|---|
| EAN: | 198154670764 |
| Výrobce procesoru: | MediaTek |
| Počet jader procesoru: | 8 |
| Typ procesoru: | MediaTek |
| Model procesoru: | Helio G85 |
| Takt procesoru při přetaktování: | 2 GHz |
| Typ SIM karty: | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Standardy Wi-Fi: | 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Mobilní síťové připojení: | Ne |
| NFC: | Ne |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Verze Bluetooth: | 5.3 |
| Integrovaná čtečka karet: | Ano |
| Kompatibilní paměťové karty: | MicroSD (TransFlash) |
| Vnitřní kapacita pro ukládání: | 64 GB |
| USB Power Delivery: | Ne |
| Nabíjecí port USB typu C: | Ano |
| Formát: | Tablet |
| Barva: | Šedá |
| Typ zařízení: | Mobilní tablet |
| Název barvy: | Luna Grey |
| Technologie Dolby: | Dolby Atmos |
| Počet mikrofonů: | 1 |
| Počet zabudovaných reproduktorů: | 2 |
| Hmotnost: | 500 g |
| Šířka: | 235,7 mm |
| Výška: | 90 mm |
| Hloubka: | 54,5 mm |
| Rozpoznávání obličejů: | Ano |
| Platforma: | Android |
| Poskytovaný operační systém: | Android 14 |
| Konektor 3,5 mm: | Ano |
| Počet konektorů USB 2.0: | 1 |
| Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu: | Ano |
| Vnitřní paměť: | 4 GB |
| Rodina grafické karty: | ARM |
| Grafická karta: | Mali-G52 MC2 |
| Podpora Google aplikací: | Google Drive, Google Chrome, YouTube, Google Meet, Google Maps, Google Music, Gmail, Google Photos, Google Play |
| Snímač okolního osvětlení: | Ano |
| Galileo: | Ano |
| Hallův senzor: | Ano |
| GPS: | Ano |
| Akcelerometr: | Ano |
| GLONASS: | Ano |
| Jas displeje: | 400 cd/m² |
| Úhlopříčka displeje: | 25,6 cm (10.1") |
| Rozlišení displeje: | 1920 x 1200 px |
| Dotyková obrazovka: | Ano |
| Technologie displeje: | LCD/TFT |
| Nativní poměr stran: | 16:10 |
| Maximální rychlost obnovy: | 60 Hz |
| Typ HD rozlišení: | WUXGA |
| Typ zadní kamery: | Jeden fotoaparát |
| Rozlišení zadní kamery: | 8 MP |
| Přední kamera: | Ano |
| Rozlišení přední kamery: | 5 MP |
| Automatické ostření: | Ano |
| Výdrž baterie při přehrávání videa: | 9,5 h |
| Včetně baterie: | Ano |
| Doba v pohotovostním režimu: | 1000 h |
| Rychlé nabíjení: | Ano |
| Typ baterie: | Lithium-polymerová (LiPo) |
| Třída energetické účinnosti: | D |
| Kapacita baterie: | 5100 mAh |
| Stylus: | Ne |
| Stručný návod: | Ano |
| Záruční list: | Ano |
| Pouzdro na tablet je součástí dodávky: | Ano |
| Varování: | Likvidujte v souladu s místními předpisy pro likvidaci elektronického odpadu., Nevystavujte vysokým teplotám., Zabraňte kontaktu s kapalinami. |
