Apple iPad 5G LTE-TDD & LTE-FDD 128 GB 27,9 cm (11") Wi-Fi 6 (802.11ax) iPadOS 18 Stříbrná
Kód: TABAPPTZI0492Detailní popis produktu
Apple iPad 5G LTE-TDD & LTE-FDD 128 GB 27,9 cm (11") Wi-Fi 6 (802.11ax) iPadOS 18 Stříbrná| Model procesoru | A16 |
| Typ procesoru | Apple |
| Počet jader procesoru | 5 |
| Výrobce procesoru | Apple |
| Generace mobilní sítě | 5G |
| Standard 5G | NR |
| Standardy 3G | DC-HSDPA, HSPA, UMTS, HSPA+ |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Typ SIM karty | eSIM |
| Standardy 4G | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Mobilní síťové připojení | Ano |
| Podpora frekvenčního pásma 3G | 1700, 1900, 2100 MHz, 900, 850 |
| Bluetooth | Ano |
| Verze Bluetooth | 5.3 |
| NFC | Ne |
| AirPlay | Ano |
| Vnitřní kapacita pro ukládání | 128 GB |
| Ukládací médium | Flash |
| Integrovaná čtečka karet | Ne |
| Požadovaný nabíjecí výkon (min) | 15 W |
| Požadovaný nabíjecí výkon (max.) | 45 W |
| Nabíjecí port USB typu C | Ano |
| USB Power Delivery | Ano |
| Formát | Tablet |
| Barva | Stříbrná |
| Typ zařízení | Mobilní tablet |
| Základní materiál | Hliník |
| Počet mikrofonů | 2 |
| Počet zabudovaných reproduktorů | 2 |
| Technologie Dolby | Dolby Digital Plus, Dolby Digital, Dolby Atmos |
| Výška | 248,6 mm |
| Hmotnost | 481 g |
| Hloubka | 7 mm |
| Šířka | 179,5 mm |
| Čtečka otisků prstů | Ano |
| Poskytovaný operační systém | iPadOS 18 |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10 Education x64, Windows 10 Education, Windows 10 Pro, Windows 10 Home, Windows 10 Pro x64, Windows 11, Windows 10 Home x64, Windows 10, Windows 10 Enterprise, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 10 x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 IOT Core, Windows 11 x64 |
| Platforma | iPadOS |
| Kompatibilní s Mac OS | Ano |
| Podporované operační systémy Mac | Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Ano, Mac OS X 10.13 High Sierra |
| Virtuální asistent | Apple Siri |
| Přibalený software | App Store, Books, Calendar, Camera, Clock, Contacts, FaceTime, Files, Find My, Home, iTunes Store, Magnifier, Mail, Maps, Measure, Messages, Music, News, Notes, Photo Booth, Photos, Podcasts, Reminders, Safari, Settings, Shortcuts, Siri, Stocks, Tips Translate, TV, Voice Memos, Weather |
| Alternativní režim portu USB typu C na DisplayPort | Ano |
| Počet konektorů USB 2.0 | 1 |
| Počet jader grafického adaptéru | 4 |
| Rodina grafické karty | Apple |
| GPS | Ano |
| Akcelerometr | Ano |
| Gyroskop | Ano |
| Snímač okolního osvětlení | Ano |
| iBeacon | Ano |
| Barometr | Ano |
| Určování polohy podle Wi-Fi | Ano |
| Elektronický kompas | Ano |
| Provozní nadmořská výška | 0 - 3000 m |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -20 - 45 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 5 - 95% |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 35 °C |
| Oleofobní povrch | Ano |
| Typ dotykové obrazovky | Kapacitní |
| Marketingový název zobrazovací technologie | Liquid Retina |
| Zrcadlení videa | Ano |
| Počet podporovaných externích displejů | 1 |
| Typ panelu | IPS |
| Dotyková technologie | Vícedotekové |
| Jas displeje | 500 cd/m² |
| LED podsvícení | Ano |
| Rozlišení displeje | 2360 x 1640 px |
| Hustota pixelů | 264 ppi |
| Úhlopříčka displeje | 27,9 cm (11") |
| Odolnost vůči otiskům prstů | Ano |
| Zaoblené rohy displeje | Ano |
| Panorama | Ano |
| Podpora HDR | Ano |
| Podporované formáty snímků z fotoaparátu | HEIF, JPEG |
| Prvky objektivu zadního fotoaparátu | Pětiprvková čočka |
| Blesk rozsvícením obrazovky | Ano |
| Podporované formáty videa z fotoaparátu | H.264, HEVC |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | Dolby Vision, High Dynamic Range 10 (HDR10), Smart HDR 4 |
| Maximální rozlišení videa | 3840 x 2160 px |
| Automatické ostření | Ano |
| Digitální zoom | 5x |
| Přední kamera | Ano |
| Režim kamery s vysokým dynamickým rozsahem (HDR) | Ano |
| Stabilizace filmového videa | Ano |
| Režim sériového snímání | Ano |
| Center Stage | Ano |
| Korekce objektivu | Ano |
| Přiblížení při přehrávání | Ano |
| Režim zpomaleného pohybu | Ano |
| Rychlost záznamu videa | 240 fps |
| Nahrávání videa | Ano |
| Rozlišení přední kamery | 12 MP |
| Stabilizátor obrazu | Ano |
| Rozlišení při rychlém záznamu | 1280x720@60fps, 3840x2160@25fps, 1920x1080@25fps, 1920x1080@30fps, 1920x1080@60fps, 1280x720@30fps, 3840x2160@60fps, 3840x2160@30fps, 3840x2160@24fps |
| Typ zadní kamery | Jeden fotoaparát |
| Režimy nahrávání videa | 720p, 2160p, 1080p |
| Rozlišení zadní kamery | 12 MP |
| Video stabilizátor | Ano |
| Časosběrný režim | Ano |
| Geotagging | Ano |
| Číslo apertury zadní kamery | 1,8 |
| Číslo apertury přední kamery | 2,4 |
| Rychlost zpomaleného pohybu | 1080p at 120 fps or 240 fps |
| Doba surfování (5G) | 9 h |
| Kapacita baterie | 28,93 Wh |
| Doba prohlížení (Wi-Fi) | 10 h |
| Včetně baterie | Ano |
| Typ baterie | Lithium-polymerová (LiPo) |
| AC adaptér | Ne |
| Dodávané kabely | USB typu C |
| Technologie specifické pro značku | True Tone |
| Hlasový hovor | Ano |
| Videohovor | Ano |
| Podporované formáty obrázků | JPG, GIF, TIFF |
| Podporované formáty dokumentů | DOCX, HTM, RTF, TXT, XLSX, XLS, DOC, HTML, PDF, ICS, VCF, USDZ, PPTX, Pages, Čísla, Klíč, PPT |
| Podporované formáty zvukových souborů | MP3, AAC, FLAC, ALAC |
| Podporované formáty archivu | Zip |
| Třída energetické účinnosti | G |
| Třída odolnosti proti opakovaným pádům | E |
| Výdrž baterie v cyklech | 1000 |
| Třída opravitelnosti | C |
| Výdrž baterie na cyklus | 4020 min |
| Kód mezinárodní ochrany (IP) | IP42 |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Osvědčení o udržitelnosti | ENERGY STAR |
| Neobsahuje | Arzen, PVC/BFR, Rtuť, Berylium |
| Neurální procesorová jednotka (NPU) | Apple Neural Engine (ANE) |
| Jádra NPU (neurální procesor) | 16 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tablets |
|---|---|
| EAN: | 195950104516 |
| Model procesoru: | A16 |
| Typ procesoru: | Apple |
| Počet jader procesoru: | 5 |
| Výrobce procesoru: | Apple |
| Generace mobilní sítě: | 5G |
| Standard 5G: | NR |
| Standardy 3G: | DC-HSDPA, HSPA, UMTS, HSPA+ |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Typ SIM karty: | eSIM |
| Standardy 4G: | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Standardy Wi-Fi: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Mobilní síťové připojení: | Ano |
| Podpora frekvenčního pásma 3G: | 1700, 1900, 2100 MHz, 900, 850 |
| Bluetooth: | Ano |
| Verze Bluetooth: | 5.3 |
| NFC: | Ne |
| AirPlay: | Ano |
| Vnitřní kapacita pro ukládání: | 128 GB |
| Ukládací médium: | Flash |
| Integrovaná čtečka karet: | Ne |
| Požadovaný nabíjecí výkon (min): | 15 W |
| Požadovaný nabíjecí výkon (max.): | 45 W |
| Nabíjecí port USB typu C: | Ano |
| USB Power Delivery: | Ano |
| Formát: | Tablet |
| Barva: | Stříbrná |
| Typ zařízení: | Mobilní tablet |
| Základní materiál: | Hliník |
| Počet mikrofonů: | 2 |
| Počet zabudovaných reproduktorů: | 2 |
| Technologie Dolby: | Dolby Digital Plus, Dolby Digital, Dolby Atmos |
| Výška: | 248,6 mm |
| Hmotnost: | 481 g |
| Hloubka: | 7 mm |
| Šířka: | 179,5 mm |
| Čtečka otisků prstů: | Ano |
| Poskytovaný operační systém: | iPadOS 18 |
| Podporované operační systémy Windows: | Windows 10 Education x64, Windows 10 Education, Windows 10 Pro, Windows 10 Home, Windows 10 Pro x64, Windows 11, Windows 10 Home x64, Windows 10, Windows 10 Enterprise, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 10 x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 IOT Core, Windows 11 x64 |
| Platforma: | iPadOS |
| Kompatibilní s Mac OS: | Ano |
| Podporované operační systémy Mac: | Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Ano, Mac OS X 10.13 High Sierra |
| Virtuální asistent: | Apple Siri |
| Přibalený software: | App Store, Books, Calendar, Camera, Clock, Contacts, FaceTime, Files, Find My, Home, iTunes Store, Magnifier, Mail, Maps, Measure, Messages, Music, News, Notes, Photo Booth, Photos, Podcasts, Reminders, Safari, Settings, Shortcuts, Siri, Stocks, Tips Translate, TV, Voice Memos, Weather |
| Alternativní režim portu USB typu C na DisplayPort: | Ano |
| Počet konektorů USB 2.0: | 1 |
| Počet jader grafického adaptéru: | 4 |
| Rodina grafické karty: | Apple |
| GPS: | Ano |
| Akcelerometr: | Ano |
| Gyroskop: | Ano |
| Snímač okolního osvětlení: | Ano |
| iBeacon: | Ano |
| Barometr: | Ano |
| Určování polohy podle Wi-Fi: | Ano |
| Elektronický kompas: | Ano |
| Provozní nadmořská výška: | 0 - 3000 m |
| Rozsah teplot při skladování (T-T): | -20 - 45 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost: | 5 - 95% |
| Provozní rozsah teplot (T-T): | 0 - 35 °C |
| Oleofobní povrch: | Ano |
| Typ dotykové obrazovky: | Kapacitní |
| Marketingový název zobrazovací technologie: | Liquid Retina |
| Zrcadlení videa: | Ano |
| Počet podporovaných externích displejů: | 1 |
| Typ panelu: | IPS |
| Dotyková technologie: | Vícedotekové |
| Jas displeje: | 500 cd/m² |
| LED podsvícení: | Ano |
| Rozlišení displeje: | 2360 x 1640 px |
| Hustota pixelů: | 264 ppi |
| Úhlopříčka displeje: | 27,9 cm (11") |
| Odolnost vůči otiskům prstů: | Ano |
| Zaoblené rohy displeje: | Ano |
| Panorama: | Ano |
| Podpora HDR: | Ano |
| Podporované formáty snímků z fotoaparátu: | HEIF, JPEG |
| Prvky objektivu zadního fotoaparátu: | Pětiprvková čočka |
| Blesk rozsvícením obrazovky: | Ano |
| Podporované formáty videa z fotoaparátu: | H.264, HEVC |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR): | Dolby Vision, High Dynamic Range 10 (HDR10), Smart HDR 4 |
| Maximální rozlišení videa: | 3840 x 2160 px |
| Automatické ostření: | Ano |
| Digitální zoom: | 5x |
| Přední kamera: | Ano |
| Režim kamery s vysokým dynamickým rozsahem (HDR): | Ano |
| Stabilizace filmového videa: | Ano |
| Režim sériového snímání: | Ano |
| Center Stage: | Ano |
| Korekce objektivu: | Ano |
| Přiblížení při přehrávání: | Ano |
| Režim zpomaleného pohybu: | Ano |
| Rychlost záznamu videa: | 240 fps |
| Nahrávání videa: | Ano |
| Rozlišení přední kamery: | 12 MP |
| Stabilizátor obrazu: | Ano |
| Rozlišení při rychlém záznamu: | 1280x720@60fps, 3840x2160@25fps, 1920x1080@25fps, 1920x1080@30fps, 1920x1080@60fps, 1280x720@30fps, 3840x2160@60fps, 3840x2160@30fps, 3840x2160@24fps |
| Typ zadní kamery: | Jeden fotoaparát |
| Režimy nahrávání videa: | 720p, 2160p, 1080p |
| Rozlišení zadní kamery: | 12 MP |
| Video stabilizátor: | Ano |
| Časosběrný režim: | Ano |
| Geotagging: | Ano |
| Číslo apertury zadní kamery: | 1,8 |
| Číslo apertury přední kamery: | 2,4 |
| Rychlost zpomaleného pohybu: | 1080p at 120 fps or 240 fps |
| Doba surfování (5G): | 9 h |
| Kapacita baterie: | 28,93 Wh |
| Doba prohlížení (Wi-Fi): | 10 h |
| Včetně baterie: | Ano |
| Typ baterie: | Lithium-polymerová (LiPo) |
| AC adaptér: | Ne |
| Dodávané kabely: | USB typu C |
| Technologie specifické pro značku: | True Tone |
| Hlasový hovor: | Ano |
| Videohovor: | Ano |
| Podporované formáty obrázků: | JPG, GIF, TIFF |
| Podporované formáty dokumentů: | DOCX, HTM, RTF, TXT, XLSX, XLS, DOC, HTML, PDF, ICS, VCF, USDZ, PPTX, Pages, Čísla, Klíč, PPT |
| Podporované formáty zvukových souborů: | MP3, AAC, FLAC, ALAC |
| Podporované formáty archivu: | Zip |
| Třída energetické účinnosti: | G |
| Třída odolnosti proti opakovaným pádům: | E |
| Výdrž baterie v cyklech: | 1000 |
| Třída opravitelnosti: | C |
| Výdrž baterie na cyklus: | 4020 min |
| Kód mezinárodní ochrany (IP): | IP42 |
| Stupnice energetické účinnosti: | A až G |
| Osvědčení o udržitelnosti: | ENERGY STAR |
| Neobsahuje: | Arzen, PVC/BFR, Rtuť, Berylium |
| Neurální procesorová jednotka (NPU): | Apple Neural Engine (ANE) |
| Jádra NPU (neurální procesor): | 16 |
