Apple iPad 128 GB 27,9 cm (11") Wi-Fi 6 (802.11ax) iPadOS 18 Růžová
Kód: TABAPPTZI0483Detailní popis produktu
Apple iPad 128 GB 27,9 cm (11") Wi-Fi 6 (802.11ax) iPadOS 18 Růžová| Výrobce procesoru | Apple |
| Koprocesor | Ano |
| Počet jader koprocesoru | 16 |
| Počet jader procesoru | 5 |
| Model koprocesoru | Neural Engine |
| Typ procesoru | Apple |
| Model procesoru | A16 |
| Generace mobilní sítě | Nepodporovaný |
| Bluetooth | Ano |
| NFC | Ne |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Typ SIM karty | Ne |
| Mobilní síťové připojení | Ne |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| AirPlay | Ano |
| Verze Bluetooth | 5.3 |
| Ukládací médium | Flash |
| Vnitřní kapacita pro ukládání | 128 GB |
| Integrovaná čtečka karet | Ne |
| USB Power Delivery | Ano |
| Požadovaný nabíjecí výkon (min) | 15 W |
| Požadovaný nabíjecí výkon (max.) | 45 W |
| Nabíjecí port USB typu C | Ano |
| Barva | Růžová |
| Základní materiál | Hliník |
| Formát | Tablet |
| Typ zařízení | Mobilní tablet |
| Technologie Dolby | Dolby Digital, Dolby Atmos, Dolby Digital Plus |
| Počet zabudovaných reproduktorů | 2 |
| Počet mikrofonů | 2 |
| Hmotnost | 477 g |
| Výška | 248,6 mm |
| Hloubka | 7 mm |
| Šířka | 179,5 mm |
| Čtečka otisků prstů | Ano |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10 x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 IOT Core, Windows 11 x64, Windows 10 Education, Windows 10 Pro, Windows 10 Home x64, Windows 11, Windows 10, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Home, Windows 10 Pro x64, Windows 10 IoT Enterprise |
| Podporované operační systémy Mac | Ano, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.12 Sierra |
| Virtuální asistent | Apple Siri |
| Platforma | iPadOS |
| Kompatibilní s Mac OS | Ano |
| Poskytovaný operační systém | iPadOS 18 |
| Přibalený software | App Store, Books, Calendar, Camera, Clock, Contacts, FaceTime, Files, Find My, Home, iTunes Store, Magnifier, Mail, Maps, Measure, Messages, Music, News, Notes, Photo Booth, Photos, Podcasts, Reminders, Safari, Settings, Shortcuts, Siri, Stocks, Tips Translate, TV, Voice Memos, Weather |
| Počet konektorů USB 2.0 | 1 |
| Alternativní režim portu USB typu C na DisplayPort | Ano |
| Počet jader grafického adaptéru | 4 |
| Rodina grafické karty | Apple |
| iBeacon | Ano |
| Určování polohy podle Wi-Fi | Ano |
| Gyroskop | Ano |
| GPS | Ano, Ne |
| Barometr | Ano |
| Akcelerometr | Ano |
| Elektronický kompas | Ano |
| Snímač okolního osvětlení | Ano |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 5 - 95% |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -20 - 45 °C |
| Provozní nadmořská výška | 0 - 3000 m |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 35 °C |
| Typ panelu | IPS |
| Oleofobní povrch | Ano |
| Úhlopříčka displeje | 27,9 cm (11") |
| Zaoblené rohy displeje | Ano |
| Hustota pixelů | 264 ppi |
| Rozlišení displeje | 2360 x 1640 px |
| Dotyková technologie | Vícedotekové |
| Odolnost vůči otiskům prstů | Ano |
| Jas displeje | 500 cd/m² |
| Typ dotykové obrazovky | Kapacitní |
| Marketingový název zobrazovací technologie | Liquid Retina |
| LED podsvícení | Ano |
| Zrcadlení videa | Ano |
| Počet podporovaných externích displejů | 1 |
| Prvky objektivu zadního fotoaparátu | Pětiprvková čočka |
| Blesk rozsvícením obrazovky | Ano |
| Podpora HDR | Ano |
| Podporované formáty snímků z fotoaparátu | HEIF, JPEG |
| Přední kamera | Ano |
| Panorama | Ano |
| Časosběrný režim | Ano |
| Geotagging | Ano |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | Dolby Vision, High Dynamic Range 10 (HDR10), Smart HDR 4 |
| Podporované formáty videa z fotoaparátu | H.264, HEVC |
| Režim kamery s vysokým dynamickým rozsahem (HDR) | Ano |
| Rozlišení při rychlém záznamu | 3840x2160@30fps, 3840x2160@24fps, 1280x720@60fps, 1920x1080@30fps, 1920x1080@60fps, 1280x720@30fps, 3840x2160@25fps, 3840x2160@60fps, 1920x1080@25fps |
| Režimy nahrávání videa | 2160p, 720p, 1080p |
| Typ zadní kamery | Jeden fotoaparát |
| Rozlišení zadní kamery | 12 MP |
| Stabilizátor obrazu | Ano |
| Rychlost záznamu videa | 240 fps |
| Video stabilizátor | Ano |
| Číslo apertury přední kamery | 2,4 |
| Automatické ostření | Ano |
| Nahrávání videa | Ano |
| Digitální zoom | 5x |
| Číslo apertury zadní kamery | 1,8 |
| Maximální rozlišení videa | 3840 x 2160 px |
| Rozlišení přední kamery | 12 MP |
| Přiblížení při přehrávání | Ano |
| Stabilizace filmového videa | Ano |
| Korekce objektivu | Ano |
| Center Stage | Ano |
| Režim zpomaleného pohybu | Ano |
| Režim sériového snímání | Ano |
| Rychlost zpomaleného pohybu | 1080p at 120 fps or 240 fps |
| Kapacita baterie | 28,93 Wh |
| Doba prohlížení (Wi-Fi) | 10 h |
| Včetně baterie | Ano |
| Typ baterie | Lithium-polymerová (LiPo) |
| AC adaptér | Ne |
| Dodávané kabely | USB typu C |
| Technologie specifické pro značku | True Tone |
| Hlasový hovor | Ano |
| Videohovor | Ano |
| Podporované formáty archivu | Zip |
| Podporované formáty obrázků | TIFF, GIF, JPG |
| Podporované formáty dokumentů | PPTX, VCF, USDZ, TXT, DOCX, HTM, RTF, XLSX, Pages, PDF, DOC, HTML, XLS, ICS, Klíč, PPT, Čísla |
| Podporované formáty zvukových souborů | MP3, FLAC, ALAC, AAC |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Třída energetické účinnosti | G |
| Kód mezinárodní ochrany (IP) | IP42 |
| Výdrž baterie v cyklech | 1000 |
| Třída odolnosti proti opakovaným pádům | E |
| Výdrž baterie na cyklus | 4020 min |
| Třída opravitelnosti | C |
| Neobsahuje | Berylium, Rtuť, Arzen, PVC/BFR |
| Osvědčení o udržitelnosti | ENERGY STAR |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tablets |
|---|---|
| EAN: | 195950086867 |
| Výrobce procesoru: | Apple |
| Koprocesor: | Ano |
| Počet jader koprocesoru: | 16 |
| Počet jader procesoru: | 5 |
| Model koprocesoru: | Neural Engine |
| Typ procesoru: | Apple |
| Model procesoru: | A16 |
| Generace mobilní sítě: | Nepodporovaný |
| Bluetooth: | Ano |
| NFC: | Ne |
| Standardy Wi-Fi: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Typ SIM karty: | Ne |
| Mobilní síťové připojení: | Ne |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| AirPlay: | Ano |
| Verze Bluetooth: | 5.3 |
| Ukládací médium: | Flash |
| Vnitřní kapacita pro ukládání: | 128 GB |
| Integrovaná čtečka karet: | Ne |
| USB Power Delivery: | Ano |
| Požadovaný nabíjecí výkon (min): | 15 W |
| Požadovaný nabíjecí výkon (max.): | 45 W |
| Nabíjecí port USB typu C: | Ano |
| Barva: | Růžová |
| Základní materiál: | Hliník |
| Formát: | Tablet |
| Typ zařízení: | Mobilní tablet |
| Technologie Dolby: | Dolby Digital, Dolby Atmos, Dolby Digital Plus |
| Počet zabudovaných reproduktorů: | 2 |
| Počet mikrofonů: | 2 |
| Hmotnost: | 477 g |
| Výška: | 248,6 mm |
| Hloubka: | 7 mm |
| Šířka: | 179,5 mm |
| Čtečka otisků prstů: | Ano |
| Podporované operační systémy Windows: | Windows 10 x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 IOT Core, Windows 11 x64, Windows 10 Education, Windows 10 Pro, Windows 10 Home x64, Windows 11, Windows 10, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Home, Windows 10 Pro x64, Windows 10 IoT Enterprise |
| Podporované operační systémy Mac: | Ano, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.12 Sierra |
| Virtuální asistent: | Apple Siri |
| Platforma: | iPadOS |
| Kompatibilní s Mac OS: | Ano |
| Poskytovaný operační systém: | iPadOS 18 |
| Přibalený software: | App Store, Books, Calendar, Camera, Clock, Contacts, FaceTime, Files, Find My, Home, iTunes Store, Magnifier, Mail, Maps, Measure, Messages, Music, News, Notes, Photo Booth, Photos, Podcasts, Reminders, Safari, Settings, Shortcuts, Siri, Stocks, Tips Translate, TV, Voice Memos, Weather |
| Počet konektorů USB 2.0: | 1 |
| Alternativní režim portu USB typu C na DisplayPort: | Ano |
| Počet jader grafického adaptéru: | 4 |
| Rodina grafické karty: | Apple |
| iBeacon: | Ano |
| Určování polohy podle Wi-Fi: | Ano |
| Gyroskop: | Ano |
| GPS: | Ano, Ne |
| Barometr: | Ano |
| Akcelerometr: | Ano |
| Elektronický kompas: | Ano |
| Snímač okolního osvětlení: | Ano |
| Doporučená provozní relativní vlhkost: | 5 - 95% |
| Rozsah teplot při skladování (T-T): | -20 - 45 °C |
| Provozní nadmořská výška: | 0 - 3000 m |
| Provozní rozsah teplot (T-T): | 0 - 35 °C |
| Typ panelu: | IPS |
| Oleofobní povrch: | Ano |
| Úhlopříčka displeje: | 27,9 cm (11") |
| Zaoblené rohy displeje: | Ano |
| Hustota pixelů: | 264 ppi |
| Rozlišení displeje: | 2360 x 1640 px |
| Dotyková technologie: | Vícedotekové |
| Odolnost vůči otiskům prstů: | Ano |
| Jas displeje: | 500 cd/m² |
| Typ dotykové obrazovky: | Kapacitní |
| Marketingový název zobrazovací technologie: | Liquid Retina |
| LED podsvícení: | Ano |
| Zrcadlení videa: | Ano |
| Počet podporovaných externích displejů: | 1 |
| Prvky objektivu zadního fotoaparátu: | Pětiprvková čočka |
| Blesk rozsvícením obrazovky: | Ano |
| Podpora HDR: | Ano |
| Podporované formáty snímků z fotoaparátu: | HEIF, JPEG |
| Přední kamera: | Ano |
| Panorama: | Ano |
| Časosběrný režim: | Ano |
| Geotagging: | Ano |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR): | Dolby Vision, High Dynamic Range 10 (HDR10), Smart HDR 4 |
| Podporované formáty videa z fotoaparátu: | H.264, HEVC |
| Režim kamery s vysokým dynamickým rozsahem (HDR): | Ano |
| Rozlišení při rychlém záznamu: | 3840x2160@30fps, 3840x2160@24fps, 1280x720@60fps, 1920x1080@30fps, 1920x1080@60fps, 1280x720@30fps, 3840x2160@25fps, 3840x2160@60fps, 1920x1080@25fps |
| Režimy nahrávání videa: | 2160p, 720p, 1080p |
| Typ zadní kamery: | Jeden fotoaparát |
| Rozlišení zadní kamery: | 12 MP |
| Stabilizátor obrazu: | Ano |
| Rychlost záznamu videa: | 240 fps |
| Video stabilizátor: | Ano |
| Číslo apertury přední kamery: | 2,4 |
| Automatické ostření: | Ano |
| Nahrávání videa: | Ano |
| Digitální zoom: | 5x |
| Číslo apertury zadní kamery: | 1,8 |
| Maximální rozlišení videa: | 3840 x 2160 px |
| Rozlišení přední kamery: | 12 MP |
| Přiblížení při přehrávání: | Ano |
| Stabilizace filmového videa: | Ano |
| Korekce objektivu: | Ano |
| Center Stage: | Ano |
| Režim zpomaleného pohybu: | Ano |
| Režim sériového snímání: | Ano |
| Rychlost zpomaleného pohybu: | 1080p at 120 fps or 240 fps |
| Kapacita baterie: | 28,93 Wh |
| Doba prohlížení (Wi-Fi): | 10 h |
| Včetně baterie: | Ano |
| Typ baterie: | Lithium-polymerová (LiPo) |
| AC adaptér: | Ne |
| Dodávané kabely: | USB typu C |
| Technologie specifické pro značku: | True Tone |
| Hlasový hovor: | Ano |
| Videohovor: | Ano |
| Podporované formáty archivu: | Zip |
| Podporované formáty obrázků: | TIFF, GIF, JPG |
| Podporované formáty dokumentů: | PPTX, VCF, USDZ, TXT, DOCX, HTM, RTF, XLSX, Pages, PDF, DOC, HTML, XLS, ICS, Klíč, PPT, Čísla |
| Podporované formáty zvukových souborů: | MP3, FLAC, ALAC, AAC |
| Stupnice energetické účinnosti: | A až G |
| Třída energetické účinnosti: | G |
| Kód mezinárodní ochrany (IP): | IP42 |
| Výdrž baterie v cyklech: | 1000 |
| Třída odolnosti proti opakovaným pádům: | E |
| Výdrž baterie na cyklus: | 4020 min |
| Třída opravitelnosti: | C |
| Neobsahuje: | Berylium, Rtuť, Arzen, PVC/BFR |
| Osvědčení o udržitelnosti: | ENERGY STAR |
