Apple iPad 128 GB 27,9 cm (11") Wi-Fi 6 (802.11ax) iPadOS 18 Modrá
Kód: TABAPPTZI0481Detailní popis produktu
Apple iPad 128 GB 27,9 cm (11") Wi-Fi 6 (802.11ax) iPadOS 18 Modrá| Typ procesoru | Apple |
| Model procesoru | A16 |
| Výrobce procesoru | Apple |
| Počet jader procesoru | 5 |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Verze Bluetooth | 5.3 |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Generace mobilní sítě | Nepodporovaný |
| NFC | Ne |
| Typ SIM karty | Ne |
| Mobilní síťové připojení | Ne |
| Bluetooth | Ano |
| AirPlay | Ano |
| Integrovaná čtečka karet | Ne |
| Ukládací médium | Flash |
| Vnitřní kapacita pro ukládání | 128 GB |
| Požadovaný nabíjecí výkon (min) | 15 W |
| Nabíjecí port USB typu C | Ano |
| Požadovaný nabíjecí výkon (max.) | 45 W |
| USB Power Delivery | Ano |
| Formát | Tablet |
| Typ zařízení | Mobilní tablet |
| Barva | Modrá |
| Základní materiál | Hliník |
| Počet zabudovaných reproduktorů | 2 |
| Technologie Dolby | Dolby Digital Plus, Dolby Digital, Dolby Atmos |
| Počet mikrofonů | 2 |
| Výška | 248,6 mm |
| Hmotnost | 477 g |
| Hloubka | 7 mm |
| Šířka | 179,5 mm |
| Čtečka otisků prstů | Ano |
| Poskytovaný operační systém | iPadOS 18 |
| Kompatibilní s Mac OS | Ano |
| Podporované operační systémy Mac | Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 12.0 Monterey, Ano, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 10.12 Sierra |
| Virtuální asistent | Apple Siri |
| Platforma | iPadOS |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10 x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 IOT Core, Windows 11 x64, Windows 11, Windows 10 Home, Windows 10 Pro x64, Windows 10 Home x64, Windows 10, Windows 10 Education, Windows 10 Pro, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Education x64, Windows 10 IoT Enterprise |
| Přibalený software | App Store, Books, Calendar, Camera, Clock, Contacts, FaceTime, Files, Find My, Home, iTunes Store, Magnifier, Mail, Maps, Measure, Messages, Music, News, Notes, Photo Booth, Photos, Podcasts, Reminders, Safari, Settings, Shortcuts, Siri, Stocks, Tips Translate, TV, Voice Memos, Weather |
| Alternativní režim portu USB typu C na DisplayPort | Ano |
| Počet konektorů USB 2.0 | 1 |
| Rodina grafické karty | Apple |
| Počet jader grafického adaptéru | 4 |
| GPS | Ano, Ne |
| Barometr | Ano |
| iBeacon | Ano |
| Akcelerometr | Ano |
| Elektronický kompas | Ano |
| Snímač okolního osvětlení | Ano |
| Gyroskop | Ano |
| Určování polohy podle Wi-Fi | Ano |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -20 - 45 °C |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 35 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 5 - 95% |
| Provozní nadmořská výška | 0 - 3000 m |
| Počet podporovaných externích displejů | 1 |
| Zrcadlení videa | Ano |
| Úhlopříčka displeje | 27,9 cm (11") |
| LED podsvícení | Ano |
| Jas displeje | 500 cd/m² |
| Rozlišení displeje | 2360 x 1640 px |
| Odolnost vůči otiskům prstů | Ano |
| Dotyková technologie | Vícedotekové |
| Oleofobní povrch | Ano |
| Hustota pixelů | 264 ppi |
| Marketingový název zobrazovací technologie | Liquid Retina |
| Typ dotykové obrazovky | Kapacitní |
| Zaoblené rohy displeje | Ano |
| Typ panelu | IPS |
| Center Stage | Ano |
| Korekce objektivu | Ano |
| Přiblížení při přehrávání | Ano |
| Podporované formáty snímků z fotoaparátu | HEIF, JPEG |
| Prvky objektivu zadního fotoaparátu | Pětiprvková čočka |
| Podporované formáty videa z fotoaparátu | H.264, HEVC |
| Režim kamery s vysokým dynamickým rozsahem (HDR) | Ano |
| Stabilizace filmového videa | Ano |
| Režim sériového snímání | Ano |
| Režim zpomaleného pohybu | Ano |
| Rychlost záznamu videa | 240 fps |
| Video stabilizátor | Ano |
| Časosběrný režim | Ano |
| Rozlišení zadní kamery | 12 MP |
| Rozlišení při rychlém záznamu | 3840x2160@30fps, 3840x2160@24fps, 3840x2160@60fps, 1280x720@60fps, 1920x1080@25fps, 3840x2160@25fps, 1920x1080@30fps, 1920x1080@60fps, 1280x720@30fps |
| Režimy nahrávání videa | 2160p, 1080p, 720p |
| Digitální zoom | 5x |
| Blesk rozsvícením obrazovky | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 3840 x 2160 px |
| Stabilizátor obrazu | Ano |
| Číslo apertury zadní kamery | 1,8 |
| Číslo apertury přední kamery | 2,4 |
| Panorama | Ano |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | Dolby Vision, High Dynamic Range 10 (HDR10), Smart HDR 4 |
| Typ zadní kamery | Jeden fotoaparát |
| Automatické ostření | Ano |
| Nahrávání videa | Ano |
| Rozlišení přední kamery | 12 MP |
| Přední kamera | Ano |
| Podpora HDR | Ano |
| Geotagging | Ano |
| Rychlost zpomaleného pohybu | 1080p at 120 fps or 240 fps |
| Typ baterie | Lithium-polymerová (LiPo) |
| Včetně baterie | Ano |
| Doba prohlížení (Wi-Fi) | 10 h |
| Kapacita baterie | 28,93 Wh |
| AC adaptér | Ne |
| Dodávané kabely | USB typu C |
| Technologie specifické pro značku | True Tone |
| Videohovor | Ano |
| Hlasový hovor | Ano |
| Podporované formáty obrázků | JPG, GIF, TIFF |
| Podporované formáty zvukových souborů | ALAC, MP3, AAC, FLAC |
| Podporované formáty archivu | Zip |
| Podporované formáty dokumentů | Klíč, PPT, VCF, USDZ, PDF, TXT, Čísla, ICS, XLSX, DOC, HTML, DOCX, HTM, RTF, XLS, Pages, PPTX |
| Výdrž baterie na cyklus | 4020 min |
| Třída odolnosti proti opakovaným pádům | E |
| Třída opravitelnosti | C |
| Výdrž baterie v cyklech | 1000 |
| Kód mezinárodní ochrany (IP) | IP42 |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Třída energetické účinnosti | G |
| Osvědčení o udržitelnosti | ENERGY STAR |
| Neobsahuje | Berylium, Arzen, PVC/BFR, Rtuť |
| Jádra NPU (neurální procesor) | 16 |
| Neurální procesorová jednotka (NPU) | Apple Neural Engine (ANE) |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tablets |
|---|---|
| EAN: | 195950086409 |
| Typ procesoru: | Apple |
| Model procesoru: | A16 |
| Výrobce procesoru: | Apple |
| Počet jader procesoru: | 5 |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Verze Bluetooth: | 5.3 |
| Standardy Wi-Fi: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Generace mobilní sítě: | Nepodporovaný |
| NFC: | Ne |
| Typ SIM karty: | Ne |
| Mobilní síťové připojení: | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| AirPlay: | Ano |
| Integrovaná čtečka karet: | Ne |
| Ukládací médium: | Flash |
| Vnitřní kapacita pro ukládání: | 128 GB |
| Požadovaný nabíjecí výkon (min): | 15 W |
| Nabíjecí port USB typu C: | Ano |
| Požadovaný nabíjecí výkon (max.): | 45 W |
| USB Power Delivery: | Ano |
| Formát: | Tablet |
| Typ zařízení: | Mobilní tablet |
| Barva: | Modrá |
| Základní materiál: | Hliník |
| Počet zabudovaných reproduktorů: | 2 |
| Technologie Dolby: | Dolby Digital Plus, Dolby Digital, Dolby Atmos |
| Počet mikrofonů: | 2 |
| Výška: | 248,6 mm |
| Hmotnost: | 477 g |
| Hloubka: | 7 mm |
| Šířka: | 179,5 mm |
| Čtečka otisků prstů: | Ano |
| Poskytovaný operační systém: | iPadOS 18 |
| Kompatibilní s Mac OS: | Ano |
| Podporované operační systémy Mac: | Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 12.0 Monterey, Ano, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 10.12 Sierra |
| Virtuální asistent: | Apple Siri |
| Platforma: | iPadOS |
| Podporované operační systémy Windows: | Windows 10 x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 IOT Core, Windows 11 x64, Windows 11, Windows 10 Home, Windows 10 Pro x64, Windows 10 Home x64, Windows 10, Windows 10 Education, Windows 10 Pro, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Education x64, Windows 10 IoT Enterprise |
| Přibalený software: | App Store, Books, Calendar, Camera, Clock, Contacts, FaceTime, Files, Find My, Home, iTunes Store, Magnifier, Mail, Maps, Measure, Messages, Music, News, Notes, Photo Booth, Photos, Podcasts, Reminders, Safari, Settings, Shortcuts, Siri, Stocks, Tips Translate, TV, Voice Memos, Weather |
| Alternativní režim portu USB typu C na DisplayPort: | Ano |
| Počet konektorů USB 2.0: | 1 |
| Rodina grafické karty: | Apple |
| Počet jader grafického adaptéru: | 4 |
| GPS: | Ano, Ne |
| Barometr: | Ano |
| iBeacon: | Ano |
| Akcelerometr: | Ano |
| Elektronický kompas: | Ano |
| Snímač okolního osvětlení: | Ano |
| Gyroskop: | Ano |
| Určování polohy podle Wi-Fi: | Ano |
| Rozsah teplot při skladování (T-T): | -20 - 45 °C |
| Provozní rozsah teplot (T-T): | 0 - 35 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost: | 5 - 95% |
| Provozní nadmořská výška: | 0 - 3000 m |
| Počet podporovaných externích displejů: | 1 |
| Zrcadlení videa: | Ano |
| Úhlopříčka displeje: | 27,9 cm (11") |
| LED podsvícení: | Ano |
| Jas displeje: | 500 cd/m² |
| Rozlišení displeje: | 2360 x 1640 px |
| Odolnost vůči otiskům prstů: | Ano |
| Dotyková technologie: | Vícedotekové |
| Oleofobní povrch: | Ano |
| Hustota pixelů: | 264 ppi |
| Marketingový název zobrazovací technologie: | Liquid Retina |
| Typ dotykové obrazovky: | Kapacitní |
| Zaoblené rohy displeje: | Ano |
| Typ panelu: | IPS |
| Center Stage: | Ano |
| Korekce objektivu: | Ano |
| Přiblížení při přehrávání: | Ano |
| Podporované formáty snímků z fotoaparátu: | HEIF, JPEG |
| Prvky objektivu zadního fotoaparátu: | Pětiprvková čočka |
| Podporované formáty videa z fotoaparátu: | H.264, HEVC |
| Režim kamery s vysokým dynamickým rozsahem (HDR): | Ano |
| Stabilizace filmového videa: | Ano |
| Režim sériového snímání: | Ano |
| Režim zpomaleného pohybu: | Ano |
| Rychlost záznamu videa: | 240 fps |
| Video stabilizátor: | Ano |
| Časosběrný režim: | Ano |
| Rozlišení zadní kamery: | 12 MP |
| Rozlišení při rychlém záznamu: | 3840x2160@30fps, 3840x2160@24fps, 3840x2160@60fps, 1280x720@60fps, 1920x1080@25fps, 3840x2160@25fps, 1920x1080@30fps, 1920x1080@60fps, 1280x720@30fps |
| Režimy nahrávání videa: | 2160p, 1080p, 720p |
| Digitální zoom: | 5x |
| Blesk rozsvícením obrazovky: | Ano |
| Maximální rozlišení videa: | 3840 x 2160 px |
| Stabilizátor obrazu: | Ano |
| Číslo apertury zadní kamery: | 1,8 |
| Číslo apertury přední kamery: | 2,4 |
| Panorama: | Ano |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR): | Dolby Vision, High Dynamic Range 10 (HDR10), Smart HDR 4 |
| Typ zadní kamery: | Jeden fotoaparát |
| Automatické ostření: | Ano |
| Nahrávání videa: | Ano |
| Rozlišení přední kamery: | 12 MP |
| Přední kamera: | Ano |
| Podpora HDR: | Ano |
| Geotagging: | Ano |
| Rychlost zpomaleného pohybu: | 1080p at 120 fps or 240 fps |
| Typ baterie: | Lithium-polymerová (LiPo) |
| Včetně baterie: | Ano |
| Doba prohlížení (Wi-Fi): | 10 h |
| Kapacita baterie: | 28,93 Wh |
| AC adaptér: | Ne |
| Dodávané kabely: | USB typu C |
| Technologie specifické pro značku: | True Tone |
| Videohovor: | Ano |
| Hlasový hovor: | Ano |
| Podporované formáty obrázků: | JPG, GIF, TIFF |
| Podporované formáty zvukových souborů: | ALAC, MP3, AAC, FLAC |
| Podporované formáty archivu: | Zip |
| Podporované formáty dokumentů: | Klíč, PPT, VCF, USDZ, PDF, TXT, Čísla, ICS, XLSX, DOC, HTML, DOCX, HTM, RTF, XLS, Pages, PPTX |
| Výdrž baterie na cyklus: | 4020 min |
| Třída odolnosti proti opakovaným pádům: | E |
| Třída opravitelnosti: | C |
| Výdrž baterie v cyklech: | 1000 |
| Kód mezinárodní ochrany (IP): | IP42 |
| Stupnice energetické účinnosti: | A až G |
| Třída energetické účinnosti: | G |
| Osvědčení o udržitelnosti: | ENERGY STAR |
| Neobsahuje: | Berylium, Arzen, PVC/BFR, Rtuť |
| Jádra NPU (neurální procesor): | 16 |
| Neurální procesorová jednotka (NPU): | Apple Neural Engine (ANE) |
