RTV skříň POLO 200x33x50,5 bílá + krb černá
Kód: STVCMMZPM0287Detailní popis produktu
RTV skříň POLO 200x33x50,5 bílá + krb černá| Typ povrchové úpravy rámu | Matný |
| Typ povrchové úpravy | Matný |
| Materiál police | Dřevotřískové desky |
| Barva police | Bílá |
| Výška chodidel | 2 cm |
| Dodatečné informace | Fotografie sad ukazují ukázkové uspořádání s ostatním nábytkem z kolekce. Ostatní modely jsou k dispozici k prodeji samostatně., Funkce ohřevu: 16-28 ℃, Vybaveno elektrickým krbem, Nábytek pro vlastní montáž, Barvy plamene: červená, modrá, fialová/růžová |
| Materiál nohou | Plast |
| Čelní materiál | Dřevotřískové desky |
| Barva rámečku | Bílá |
| Osvětlení | Volitelné, prodává se samostatně |
| Police | Ano |
| Zrcadlo | Ne |
| Zásuvky | Ne |
| Vrchní barva | Bílá |
| Materiál rámu | Dřevotřískové desky |
| Sestavený | Ne |
| Styl | Moderní |
| Materiál povrchu | Laminát |
| Kolekce | POLO |
| Vnitřní barva | Bílá |
| Otočná kolečka | Ne |
| Počet roštů | 2 police/polic |
| Energetické požadavky | 220 - 240 V, 50 Hz |
| Jmenovitý vstupní výkon | 1400-1600 W |
| Rozměry prvního balení | 205 x 47 x 7,5 cm |
| Hmotnost druhého balení | 17,5 kg |
| Hmotnost prvního balení | 27,5 kg |
| Rozměry druhého balení | 109 x 54,5 x 18 cm |
| Šířka | 2000 mm |
| Výška | 505 mm |
| Tloušťka rámu | 16 mm |
| Počet balení | 2 |
| Hloubka | 330 mm |
| Obsah soupravy | Veškeré potřebné montážní příslušenství, TV skříňka x1, Krb x1, Montážní návod x1 |
| Varování | Pravidelně kontrolujte stabilitu a bezpečné používání výrobku., Montáž by měla být provedena v souladu s návodem a za použití vhodného nářadí., Vyhněte se kontaktu s vodou a vlhkostí. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tables and cabinets for RTV equipment |
|---|---|
| EAN: | 5903815008535 |
| Typ povrchové úpravy rámu: | Matný |
| Typ povrchové úpravy: | Matný |
| Materiál police: | Dřevotřískové desky |
| Barva police: | Bílá |
| Výška chodidel: | 2 cm |
| Dodatečné informace: | Fotografie sad ukazují ukázkové uspořádání s ostatním nábytkem z kolekce. Ostatní modely jsou k dispozici k prodeji samostatně., Funkce ohřevu: 16-28 ℃, Vybaveno elektrickým krbem, Nábytek pro vlastní montáž, Barvy plamene: červená, modrá, fialová/růžová |
| Materiál nohou: | Plast |
| Čelní materiál: | Dřevotřískové desky |
| Barva rámečku: | Bílá |
| Osvětlení: | Volitelné, prodává se samostatně |
| Police: | Ano |
| Zrcadlo: | Ne |
| Zásuvky: | Ne |
| Vrchní barva: | Bílá |
| Materiál rámu: | Dřevotřískové desky |
| Sestavený: | Ne |
| Styl: | Moderní |
| Materiál povrchu: | Laminát |
| Kolekce: | POLO |
| Vnitřní barva: | Bílá |
| Otočná kolečka: | Ne |
| Počet roštů: | 2 police/polic |
| Energetické požadavky: | 220 - 240 V, 50 Hz |
| Jmenovitý vstupní výkon: | 1400-1600 W |
| Rozměry prvního balení: | 205 x 47 x 7,5 cm |
| Hmotnost druhého balení: | 17,5 kg |
| Hmotnost prvního balení: | 27,5 kg |
| Rozměry druhého balení: | 109 x 54,5 x 18 cm |
| Šířka: | 2000 mm |
| Výška: | 505 mm |
| Tloušťka rámu: | 16 mm |
| Počet balení: | 2 |
| Hloubka: | 330 mm |
| Obsah soupravy: | Veškeré potřebné montážní příslušenství, TV skříňka x1, Krb x1, Montážní návod x1 |
| Varování: | Pravidelně kontrolujte stabilitu a bezpečné používání výrobku., Montáž by měla být provedena v souladu s návodem a za použití vhodného nářadí., Vyhněte se kontaktu s vodou a vlhkostí. |
