Cama SIGMA3 BI/BI+CZ televizní stolek/nábytek k multimediálnímu vybavení
Kód: STVCMMZPM0145Detailní popis produktu
Cama SIGMA3 BI/BI+CZ televizní stolek/nábytek k multimediálnímu vybavení| Dodatečné informace | Jedna police v levé skříňce, Čela se otevírají dolů, Podstavec: matná laminovaná dřevotříska, Čelní plochy bez rukojetí, Nábytek pro vlastní montáž, Ve skříňce vpravo oddělený prostor, Skříňku lze umístit na přiložený podstavec nebo zavěsit na zeď, Můžete si koupit osvětlení skříně LED., Výška skříňky bez podstavce je 44 cm, Horní skříňka: laminovaná MDF deska s vysokým leskem nebo matná laminovaná dřevotříska |
| Materiál povrchu dvířek | Laminát |
| Počet dvířek | 2 dveře/dveří |
| Barva dveří | Bílá |
| Materiál povrchu | Laminát |
| Materiál dvířek | Středně slisovaná dřevovláknitá deska (MDF) |
| Materiál povrchu rámu | Laminát |
| Typ úchytu | Systém PUSH-CLICK |
| Kolekce | SIGMA |
| Zábradlí | Ne |
| Zásuvky | Ne |
| Materiál rámu | Středně-hustotní sklolaminát (MDF), Dřevotřískové desky |
| Typ povrchové úpravy rámu | Lesklý/matný |
| Vrchní barva | Černá/bílá |
| Sestavený | Ne |
| Police | Ne |
| Typ povrchové úpravy | Lesklý/matný |
| Typ povrchové úpravy dvířek | Lesklý |
| Styl | Moderní |
| Barva rámečku | Černá, Bílá |
| Hloubka | 400 mm |
| Šířka | 1800 mm |
| Výška | 520 mm |
| Hmotnost včetně balení | 52 kg |
| Rozměry druhého balení | 115,5 x 45,5 x 4 cm |
| Hmotnost druhého balení | 9 kg |
| Hmotnost prvního balení | 43 kg |
| Počet obalů | 2 |
| Rozměry prvního balení | 179 x 47,5 x 11 cm |
| Obsah soupravy | Montážní návod x1, Sokl, TV skříňka x1, Veškeré potřebné montážní příslušenství |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tables and cabinets for RTV equipment |
|---|---|
| Dodatečné informace: | Jedna police v levé skříňce, Čela se otevírají dolů, Podstavec: matná laminovaná dřevotříska, Čelní plochy bez rukojetí, Nábytek pro vlastní montáž, Ve skříňce vpravo oddělený prostor, Skříňku lze umístit na přiložený podstavec nebo zavěsit na zeď, Můžete si koupit osvětlení skříně LED., Výška skříňky bez podstavce je 44 cm, Horní skříňka: laminovaná MDF deska s vysokým leskem nebo matná laminovaná dřevotříska |
| Materiál povrchu dvířek: | Laminát |
| Počet dvířek: | 2 dveře/dveří |
| Barva dveří: | Bílá |
| Materiál povrchu: | Laminát |
| Materiál dvířek: | Středně slisovaná dřevovláknitá deska (MDF) |
| Materiál povrchu rámu: | Laminát |
| Typ úchytu: | Systém PUSH-CLICK |
| Kolekce: | SIGMA |
| Zábradlí: | Ne |
| Zásuvky: | Ne |
| Materiál rámu: | Středně-hustotní sklolaminát (MDF), Dřevotřískové desky |
| Typ povrchové úpravy rámu: | Lesklý/matný |
| Vrchní barva: | Černá/bílá |
| Sestavený: | Ne |
| Police: | Ne |
| Typ povrchové úpravy: | Lesklý/matný |
| Typ povrchové úpravy dvířek: | Lesklý |
| Styl: | Moderní |
| Barva rámečku: | Černá, Bílá |
| Hloubka: | 400 mm |
| Šířka: | 1800 mm |
| Výška: | 520 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 52 kg |
| Rozměry druhého balení: | 115,5 x 45,5 x 4 cm |
| Hmotnost druhého balení: | 9 kg |
| Hmotnost prvního balení: | 43 kg |
| Počet obalů: | 2 |
| Rozměry prvního balení: | 179 x 47,5 x 11 cm |
| Obsah soupravy: | Montážní návod x1, Sokl, TV skříňka x1, Veškeré potřebné montážní příslušenství |
