Cama SIGMA1 SO/CZ televizní stolek/nábytek k multimediálnímu vybavení
Kód: STVCMMZPM0144Detailní popis produktu
Cama SIGMA1 SO/CZ televizní stolek/nábytek k multimediálnímu vybavení| Materiál povrchu | Laminát |
| Materiál dvířek | MDF, dřevotřískové desky |
| Zásuvky | Ne |
| Typ povrchové úpravy | Lesklý/matný |
| Kolekce | SIGMA |
| Materiál rámu | Středně-hustotní sklolaminát (MDF), Dřevotřískové desky |
| Sestavený | Ne |
| Zábradlí | Ne |
| Typ úchytu | Systém PUSH-CLICK |
| Barva dveří | Dub Sonoma, černá |
| Police | Ne |
| Počet dvířek | 2 dveře/dveří |
| Barva rámečku | Dub Sonoma, černá |
| Typ povrchové úpravy dvířek | Matný |
| Styl | Moderní |
| Dodatečné informace | Čelní plochy bez rukojetí, Čela se otevírají dolů, Podstavec: matná laminovaná dřevotříska, Nábytek pro vlastní montáž, Můžete si koupit osvětlení skříně LED., Všechny hrany viditelné zepředu jsou pokryty lesklým PVC lemem, Výška skříňky bez podstavce je 35 cm, Dvě otevřené přihrádky, Skříňku lze umístit na přiložený podstavec nebo zavěsit na zeď |
| Výška | 430 mm |
| Šířka | 1800 mm |
| Hloubka | 450 mm |
| Počet obalů | 2 |
| Hmotnost včetně balení | 45 kg |
| Hmotnost druhého balení | 11,5 kg |
| Hmotnost prvního balení | 33,5 kg |
| Rozměry druhého balení | 103 x 40 x 5,5 cm |
| Rozměry prvního balení | 176,5 x 50 x 10 cm |
| Obsah soupravy | TV skříňka x1, Veškeré potřebné montážní příslušenství, Montážní návod x1, Sokl |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tables and cabinets for RTV equipment |
|---|---|
| Materiál povrchu: | Laminát |
| Materiál dvířek: | MDF, dřevotřískové desky |
| Zásuvky: | Ne |
| Typ povrchové úpravy: | Lesklý/matný |
| Kolekce: | SIGMA |
| Materiál rámu: | Středně-hustotní sklolaminát (MDF), Dřevotřískové desky |
| Sestavený: | Ne |
| Zábradlí: | Ne |
| Typ úchytu: | Systém PUSH-CLICK |
| Barva dveří: | Dub Sonoma, černá |
| Police: | Ne |
| Počet dvířek: | 2 dveře/dveří |
| Barva rámečku: | Dub Sonoma, černá |
| Typ povrchové úpravy dvířek: | Matný |
| Styl: | Moderní |
| Dodatečné informace: | Čelní plochy bez rukojetí, Čela se otevírají dolů, Podstavec: matná laminovaná dřevotříska, Nábytek pro vlastní montáž, Můžete si koupit osvětlení skříně LED., Všechny hrany viditelné zepředu jsou pokryty lesklým PVC lemem, Výška skříňky bez podstavce je 35 cm, Dvě otevřené přihrádky, Skříňku lze umístit na přiložený podstavec nebo zavěsit na zeď |
| Výška: | 430 mm |
| Šířka: | 1800 mm |
| Hloubka: | 450 mm |
| Počet obalů: | 2 |
| Hmotnost včetně balení: | 45 kg |
| Hmotnost druhého balení: | 11,5 kg |
| Hmotnost prvního balení: | 33,5 kg |
| Rozměry druhého balení: | 103 x 40 x 5,5 cm |
| Rozměry prvního balení: | 176,5 x 50 x 10 cm |
| Obsah soupravy: | TV skříňka x1, Veškeré potřebné montážní příslušenství, Montážní návod x1, Sokl |
