Cama RTV NOVA skříň 186x40x48 růžová matná
Kód: STVCMMZPM0194Detailní popis produktu
Cama RTV NOVA skříň 186x40x48 růžová matná| Barva nohou | Černá |
| Počet dvířek | 3 dveře/dveří |
| Sestavený | Ne |
| Materiál nohou | Plastové |
| Kolekce | NOVA |
| Čelní materiál | MDF |
| Typ povrchové úpravy | Matný |
| Police | Ne |
| Barva rámečku | Růžová |
| Vrchní barva | Růžová |
| Typ povrchové úpravy rámu | Matný |
| Materiál dvířek | MDF |
| Zásuvky | Ne |
| Materiál rámu | MDF |
| Styl | Moderní |
| Dodatečné informace | Čelní plochy bez rukojetí, Nábytek pro vlastní montáž |
| Hloubka | 400 mm |
| Výška | 480 mm |
| Šířka | 1860 mm |
| Výška chodidel | 12 cm |
| Hmotnost včetně balení | 41 kg |
| Výška balení | 125 mm |
| Šířka balení | 445 mm |
| Hloubka balení | 2100 mm |
| Počet obalů | 1 |
| Obsah soupravy | Veškeré potřebné montážní příslušenství, TV skříňka x1, Montážní návod x1 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tables and cabinets for RTV equipment |
|---|---|
| EAN: | 5903815006678 |
| Barva nohou: | Černá |
| Počet dvířek: | 3 dveře/dveří |
| Sestavený: | Ne |
| Materiál nohou: | Plastové |
| Kolekce: | NOVA |
| Čelní materiál: | MDF |
| Typ povrchové úpravy: | Matný |
| Police: | Ne |
| Barva rámečku: | Růžová |
| Vrchní barva: | Růžová |
| Typ povrchové úpravy rámu: | Matný |
| Materiál dvířek: | MDF |
| Zásuvky: | Ne |
| Materiál rámu: | MDF |
| Styl: | Moderní |
| Dodatečné informace: | Čelní plochy bez rukojetí, Nábytek pro vlastní montáž |
| Hloubka: | 400 mm |
| Výška: | 480 mm |
| Šířka: | 1860 mm |
| Výška chodidel: | 12 cm |
| Hmotnost včetně balení: | 41 kg |
| Výška balení: | 125 mm |
| Šířka balení: | 445 mm |
| Hloubka balení: | 2100 mm |
| Počet obalů: | 1 |
| Obsah soupravy: | Veškeré potřebné montážní příslušenství, TV skříňka x1, Montážní návod x1 |
