Cama R VIVA BI/BI+CZ televizní stolek/nábytek k multimediálnímu vybavení 1 zásuvka/zásuvek
Kód: STVCMMZPM0134Detailní popis produktu
Cama R VIVA BI/BI+CZ televizní stolek/nábytek k multimediálnímu vybavení 1 zásuvka/zásuvek| Materiál rámu | Dřevotřískové desky |
| Police | Ne |
| Styl | Moderní |
| Barva rámečku | Bílá |
| Typ povrchové úpravy dvířek | Lesklý |
| Barva ostatních částí | Černá |
| Sestavený | Ne |
| Materiál povrchu dvířek | Laminát |
| Dodatečné informace | Laminovaná dřevotříska se vyznačuje odolností proti mechanickému namáhání a teplotním extrémům, Volitelné LED osvětlení polic (za příplatek), Boční otvírací fronty, V závislosti na tom, jak je skříňka instalována, může být výška 35 cm (v závěsné verzi) nebo 37,5 cm (stojící verze), Můžete si koupit osvětlení skříně LED., Čelní plochy bez rukojetí, Přední strana zásuvky s vysokým leskem, Pás (vložka) se otevírá nahoru, Dostupné barvy podsvícení: studená bílá, červená, modrá, zelená, Vnitřek komory je matný, Fotografie sad ukazují ukázkové uspořádání s ostatním nábytkem z kolekce. Ostatní modely jsou k dispozici k prodeji samostatně., Stojící nebo zavěšená skříň, Nábytek pro vlastní montáž |
| Čelní materiál | Dřevotřískové desky |
| Počet zásuvek | 1 zásuvka/zásuvek |
| Počet dvířek | 2 dveře/dveří |
| Materiál ostatních částí | Dřevotřískové desky |
| Materiál povrchu rámu | Laminát |
| Materiál dvířek | Středně slisovaná dřevovláknitá deska (MDF) |
| Vrchní barva | Bílá |
| Typ povrchové úpravy rámu | Matný |
| Typ povrchové úpravy | Matný |
| Materiál povrchu | Laminát |
| Barva dveří | Bílá |
| Typ úchytu | Systém PUSH-CLICK |
| Kolekce | VIVA |
| Zásuvky | Ano |
| Materiál povrchu ostatních částí | Laminát |
| Šířka | 1800 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Výška | 370 mm |
| Počet obalů | 3 |
| Hmotnost včetně balení | 44 kg |
| Rozměry prvního balení | 187 x 45 x 7 cm |
| Hmotnost druhého balení | 6 kg |
| Rozměry třetího balení | 97 x 45 x 5,5 cm |
| Hmotnost třetího balení | 10 kg |
| Rozměry druhého balení | 97,5 x 39 x 4 cm |
| Hmotnost prvního balení | 28 kg |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tables and cabinets for RTV equipment |
|---|---|
| EAN: | 5903815002236 |
| Materiál rámu: | Dřevotřískové desky |
| Police: | Ne |
| Styl: | Moderní |
| Barva rámečku: | Bílá |
| Typ povrchové úpravy dvířek: | Lesklý |
| Barva ostatních částí: | Černá |
| Sestavený: | Ne |
| Materiál povrchu dvířek: | Laminát |
| Dodatečné informace: | Laminovaná dřevotříska se vyznačuje odolností proti mechanickému namáhání a teplotním extrémům, Volitelné LED osvětlení polic (za příplatek), Boční otvírací fronty, V závislosti na tom, jak je skříňka instalována, může být výška 35 cm (v závěsné verzi) nebo 37,5 cm (stojící verze), Můžete si koupit osvětlení skříně LED., Čelní plochy bez rukojetí, Přední strana zásuvky s vysokým leskem, Pás (vložka) se otevírá nahoru, Dostupné barvy podsvícení: studená bílá, červená, modrá, zelená, Vnitřek komory je matný, Fotografie sad ukazují ukázkové uspořádání s ostatním nábytkem z kolekce. Ostatní modely jsou k dispozici k prodeji samostatně., Stojící nebo zavěšená skříň, Nábytek pro vlastní montáž |
| Čelní materiál: | Dřevotřískové desky |
| Počet zásuvek: | 1 zásuvka/zásuvek |
| Počet dvířek: | 2 dveře/dveří |
| Materiál ostatních částí: | Dřevotřískové desky |
| Materiál povrchu rámu: | Laminát |
| Materiál dvířek: | Středně slisovaná dřevovláknitá deska (MDF) |
| Vrchní barva: | Bílá |
| Typ povrchové úpravy rámu: | Matný |
| Typ povrchové úpravy: | Matný |
| Materiál povrchu: | Laminát |
| Barva dveří: | Bílá |
| Typ úchytu: | Systém PUSH-CLICK |
| Kolekce: | VIVA |
| Zásuvky: | Ano |
| Materiál povrchu ostatních částí: | Laminát |
| Šířka: | 1800 mm |
| Hloubka: | 400 mm |
| Výška: | 370 mm |
| Počet obalů: | 3 |
| Hmotnost včetně balení: | 44 kg |
| Rozměry prvního balení: | 187 x 45 x 7 cm |
| Hmotnost druhého balení: | 6 kg |
| Rozměry třetího balení: | 97 x 45 x 5,5 cm |
| Hmotnost třetího balení: | 10 kg |
| Rozměry druhého balení: | 97,5 x 39 x 4 cm |
| Hmotnost prvního balení: | 28 kg |
