Cama LIFE BI/SZ televizní stolek/nábytek k multimediálnímu vybavení
Kód: STVCMMZPM0131Detailní popis produktu
Cama LIFE BI/SZ televizní stolek/nábytek k multimediálnímu vybavení| Sestavený | Ne |
| Typ povrchové úpravy | Matný |
| Vrchní barva | Bílá |
| Počet dvířek | 1 dveře/dveří |
| Typ povrchové úpravy rámu | Matný |
| Materiál povrchu rámu | Laminát |
| Kolekce | LIFE |
| Typ dveří | Dvířka s pantem |
| Materiál povrchu dvířek | Laminát |
| Čelní materiál | Dřevotřískové desky |
| Dodatečné informace | Čelní plochy bez rukojetí, Můžete si koupit osvětlení skříně LED., Jedna klapka se otevírá dolů, Dvě plné fronty ve vysokém lesku, Jedna přihrádka uvnitř, Laminovaná dřevotříska se vyznačuje odolností proti mechanickému namáhání a teplotním extrémům, Nábytek pro vlastní montáž, Fotografie ukazují příklad uspořádání sady. |
| Zásuvky | Ne |
| Materiál povrchu | Laminát |
| Typ úchytu | Systém PUSH-CLICK |
| Barva dveří | Šedá |
| Typ povrchové úpravy dvířek | Lesklý |
| Styl | Moderní |
| Police | Ne |
| Materiál rámu | Dřevotřískové desky |
| Barva rámečku | Bílá |
| Materiál dvířek | Středně slisovaná dřevovláknitá deska (MDF) |
| Rozměry platformy | 180 x 8 x 42 cm |
| Hloubka | 420 mm |
| Šířka | 3000 mm |
| Rozměry televizní skříně | 120 x 35 x 42 cm |
| Výška | 350 mm |
| Hmotnost včetně balení | 40 kg |
| Počet obalů | 2 |
| Obsah soupravy | TV skříňka vysoká x1, Přistání nízké x1 |
| Hmotnost druhého balení | 17 kg |
| Hmotnost prvního balení | 23 kg |
| Rozměry druhého balení | 187 x 45 x 4 cm |
| Rozměry prvního balení | 127 x 45 x 7,5 cm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tables and cabinets for RTV equipment |
|---|---|
| EAN: | 5903815001994 |
| Sestavený: | Ne |
| Typ povrchové úpravy: | Matný |
| Vrchní barva: | Bílá |
| Počet dvířek: | 1 dveře/dveří |
| Typ povrchové úpravy rámu: | Matný |
| Materiál povrchu rámu: | Laminát |
| Kolekce: | LIFE |
| Typ dveří: | Dvířka s pantem |
| Materiál povrchu dvířek: | Laminát |
| Čelní materiál: | Dřevotřískové desky |
| Dodatečné informace: | Čelní plochy bez rukojetí, Můžete si koupit osvětlení skříně LED., Jedna klapka se otevírá dolů, Dvě plné fronty ve vysokém lesku, Jedna přihrádka uvnitř, Laminovaná dřevotříska se vyznačuje odolností proti mechanickému namáhání a teplotním extrémům, Nábytek pro vlastní montáž, Fotografie ukazují příklad uspořádání sady. |
| Zásuvky: | Ne |
| Materiál povrchu: | Laminát |
| Typ úchytu: | Systém PUSH-CLICK |
| Barva dveří: | Šedá |
| Typ povrchové úpravy dvířek: | Lesklý |
| Styl: | Moderní |
| Police: | Ne |
| Materiál rámu: | Dřevotřískové desky |
| Barva rámečku: | Bílá |
| Materiál dvířek: | Středně slisovaná dřevovláknitá deska (MDF) |
| Rozměry platformy: | 180 x 8 x 42 cm |
| Hloubka: | 420 mm |
| Šířka: | 3000 mm |
| Rozměry televizní skříně: | 120 x 35 x 42 cm |
| Výška: | 350 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 40 kg |
| Počet obalů: | 2 |
| Obsah soupravy: | TV skříňka vysoká x1, Přistání nízké x1 |
| Hmotnost druhého balení: | 17 kg |
| Hmotnost prvního balení: | 23 kg |
| Rozměry druhého balení: | 187 x 45 x 4 cm |
| Rozměry prvního balení: | 127 x 45 x 7,5 cm |
