ABETO RTV skříňka na zlatém ocelovém rámu 150x42x60 černá/lesklá černá
Kód: STVCMMZPM0215Detailní popis produktu
ABETO RTV skříňka na zlatém ocelovém rámu 150x42x60 černá/lesklá černá| Barva dveří | Černá |
| Otočná kolečka | Ne |
| Kolekce | ABETO |
| Rám | Ocel DC01 (20 x 144 x 40 cm) |
| Zrcadlo | Ne |
| Sestavený | Ne |
| Materiál rámu | Dřevotřískové desky |
| Barva rámečku | Černá |
| Typ povrchové úpravy dvířek | Lesklý |
| Vrchní barva | Černá |
| Barva police | Černá |
| Počet dvířek | 2 dveře/dveří |
| Typ povrchové úpravy | Matný |
| Typ povrchu | Texturovaný povrch |
| Vnitřní barva | Černá |
| Materiál nohou | Ocel |
| Typ povrchové úpravy rámu | Matný |
| Dodatečné informace | Čelní plochy bez rukojetí, Jedna police uvnitř skříněk, Nábytek pro vlastní montáž, Má možnost měnit čela, takže lze pokrýt jakýkoli prostor., Osvětlení je volitelné a vyžaduje samostatný nákup |
| Styl | Moderní |
| Systém otevírání dvířek | Vytahovací |
| Čelní materiál | Dřevotřískové desky |
| Počet roštů | 3 police/polic |
| Zásuvky | Ne |
| Barva nohou | Zlato |
| Police | Ano |
| Materiál dvířek | MDF |
| Šířka | 1500 mm |
| Hloubka | 420 mm |
| Výška | 600 mm |
| Tloušťka rámu | 16 mm |
| Tloušťka dveří | 1,6 cm |
| Obsah soupravy | TV skříňka x1, Rám, Montážní návod x1, Veškeré potřebné montážní příslušenství |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tables and cabinets for RTV equipment |
|---|---|
| EAN: | 5903815007071 |
| Barva dveří: | Černá |
| Otočná kolečka: | Ne |
| Kolekce: | ABETO |
| Rám: | Ocel DC01 (20 x 144 x 40 cm) |
| Zrcadlo: | Ne |
| Sestavený: | Ne |
| Materiál rámu: | Dřevotřískové desky |
| Barva rámečku: | Černá |
| Typ povrchové úpravy dvířek: | Lesklý |
| Vrchní barva: | Černá |
| Barva police: | Černá |
| Počet dvířek: | 2 dveře/dveří |
| Typ povrchové úpravy: | Matný |
| Typ povrchu: | Texturovaný povrch |
| Vnitřní barva: | Černá |
| Materiál nohou: | Ocel |
| Typ povrchové úpravy rámu: | Matný |
| Dodatečné informace: | Čelní plochy bez rukojetí, Jedna police uvnitř skříněk, Nábytek pro vlastní montáž, Má možnost měnit čela, takže lze pokrýt jakýkoli prostor., Osvětlení je volitelné a vyžaduje samostatný nákup |
| Styl: | Moderní |
| Systém otevírání dvířek: | Vytahovací |
| Čelní materiál: | Dřevotřískové desky |
| Počet roštů: | 3 police/polic |
| Zásuvky: | Ne |
| Barva nohou: | Zlato |
| Police: | Ano |
| Materiál dvířek: | MDF |
| Šířka: | 1500 mm |
| Hloubka: | 420 mm |
| Výška: | 600 mm |
| Tloušťka rámu: | 16 mm |
| Tloušťka dveří: | 1,6 cm |
| Obsah soupravy: | TV skříňka x1, Rám, Montážní návod x1, Veškeré potřebné montážní příslušenství |
