Ústředna Nice Yubii Home Pro YHP-001 (2) EU
Kód: INDNCECES0001Detailní popis produktu
Ústředna Nice Yubii Home Pro YHP-001 (2) EU| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Kapacita paměti RAM | 2 GB |
| Kapacita úložiště | 8 GB |
| Barva | Černá |
| Typ ovládání | Knoflíky |
| Takt procesoru | 1,2 GHz |
| Vstupní napětí | 12 V |
| Výška | 35 mm |
| Šířka | 220 mm |
| Hloubka | 140 mm |
| Počet portů USB | 1 |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| Z-Wave | Ano |
| Typ rozhraní Ethernetu | Fast Ethernet |
| Technologie propojení | Kabelový a bezdrátový |
| ZigBee | Ano |
| Ukládací médium | eMMC |
| Typ vnitřní paměti | LPDDR3 |
| Počet jader procesoru | 4 |
| Vestavěný displej | Ne |
| AC adaptér | Ano |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | System controls |
|---|---|
| EAN: | 5902701704131 |
| Provozní rozsah teplot (T-T): | 0 - 40 °C |
| Kapacita paměti RAM: | 2 GB |
| Kapacita úložiště: | 8 GB |
| Barva: | Černá |
| Typ ovládání: | Knoflíky |
| Takt procesoru: | 1,2 GHz |
| Vstupní napětí: | 12 V |
| Výška: | 35 mm |
| Šířka: | 220 mm |
| Hloubka: | 140 mm |
| Počet portů USB: | 1 |
| Připojení na síť Ethernet: | Ano |
| Wi-Fi: | Ano |
| Z-Wave: | Ano |
| Typ rozhraní Ethernetu: | Fast Ethernet |
| Technologie propojení: | Kabelový a bezdrátový |
| ZigBee: | Ano |
| Ukládací médium: | eMMC |
| Typ vnitřní paměti: | LPDDR3 |
| Počet jader procesoru: | 4 |
| Vestavěný displej: | Ne |
| AC adaptér: | Ano |
