NUKI Bridge prodlužovač signálu pro chytrý domov Bezdrátový
Kód: INDNU1CES0001Detailní popis produktu
NUKI Bridge prodlužovač signálu pro chytrý domov Bezdrátový| Maximální přenosová vzdálenost | 10 m |
| Barva | Bílá |
| Bezdrátová technologie | Bluetooth / Wi-Fi |
| Technologie propojení | Bezdrátový |
| Kompatibilní produkty | SmartLock 3.0 |
| Vstupní střídavé napětí | 230 V |
| Hloubka | 60 mm |
| Hmotnost | 120 g |
| Výška | 50 mm |
| Šířka | 60 mm |
| Výstražné piktogramy | GHS08: Nebezpečí pro zdraví, GHS07: Škodlivý |
| Varování | Vyhněte se kontaktu s kůží a očima., Nevyhazujte jej do běžného odpadu. Výrobek může obsahovat toxické látky., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | System controls |
|---|---|
| EAN: | 9120072082122 |
| Maximální přenosová vzdálenost: | 10 m |
| Barva: | Bílá |
| Bezdrátová technologie: | Bluetooth / Wi-Fi |
| Technologie propojení: | Bezdrátový |
| Kompatibilní produkty: | SmartLock 3.0 |
| Vstupní střídavé napětí: | 230 V |
| Hloubka: | 60 mm |
| Hmotnost: | 120 g |
| Výška: | 50 mm |
| Šířka: | 60 mm |
| Výstražné piktogramy: | GHS08: Nebezpečí pro zdraví, GHS07: Škodlivý |
| Varování: | Vyhněte se kontaktu s kůží a očima., Nevyhazujte jej do běžného odpadu. Výrobek může obsahovat toxické látky., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
