Přepínač MERCUSYS MS105G
Kód: KILMEUSWI0016Detailní popis produktu
Přepínač MERCUSYS MS105G| Síťové standardy | IEEE 802.3, IEEE 802.3x, IEEE 802.3u |
| Auto MDI/MDI-X | Ano |
| Technologie kabeláže Ethernetu - měď | 1000BASE-T, 10BASE-T, 100BASE-TX |
| Zrcadlení portů | Ne |
| Podpora kontroly toku | Ano |
| Agregace spojení | Ne |
| Automatické vyjednávání | Ano |
| Podpora VLAN | Ne |
| Podpora 10G | Ne |
| Maximální spotřeba energie | 1039,03 W |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 - 60 Hz |
| Napájecí zdroj | AC |
| Napájecí zdroj v ceně | Ano |
| Barva | Bílá |
| Formát | Desktop |
| Instalace do racku | Ne |
| Počet ventilátorů | 0 ventilátor/ventilátory |
| Šířka | 105 mm |
| Hloubka | 70 mm |
| Výška | 24,9 mm |
| Počet portů gigabitového Ethernetu | 5 |
| Počet přepínaných ethernetových portů RJ-45 | 5 |
| Typy přepínaných ethernetových portů RJ-45 | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 5 - 90% |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 50 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 90% |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -40 - 70 °C |
| Návod k obsluze | Ano |
| Dodávané kabely | Žádné |
| Sada pro instalaci | Ne |
| Kód harmonizovaného systému | 85176990 |
| Správa prostřednictvím webového rozhraní | Ne |
| Přepínač vrstev | L2 |
| QoS | Ne |
| Typ přepínače | Řízený |
| Podpora pro Jumbo Frames | Ano |
| Rámy jumbo | 9 |
| Store-and-forward | Ano |
| Vyrovnávací paměť pro pakety | 1 MB |
| Kapacita přepínání | 10 Gbit/s |
| Podpora napájení po Ethernetu (PoE) | Ne |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Switches |
|---|---|
| EAN: | 6957939005634 |
| Síťové standardy: | IEEE 802.3, IEEE 802.3x, IEEE 802.3u |
| Auto MDI/MDI-X: | Ano |
| Technologie kabeláže Ethernetu - měď: | 1000BASE-T, 10BASE-T, 100BASE-TX |
| Zrcadlení portů: | Ne |
| Podpora kontroly toku: | Ano |
| Agregace spojení: | Ne |
| Automatické vyjednávání: | Ano |
| Podpora VLAN: | Ne |
| Podpora 10G: | Ne |
| Maximální spotřeba energie: | 1039,03 W |
| Vstupní střídavé napětí: | 100 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50 - 60 Hz |
| Napájecí zdroj: | AC |
| Napájecí zdroj v ceně: | Ano |
| Barva: | Bílá |
| Formát: | Desktop |
| Instalace do racku: | Ne |
| Počet ventilátorů: | 0 ventilátor/ventilátory |
| Šířka: | 105 mm |
| Hloubka: | 70 mm |
| Výška: | 24,9 mm |
| Počet portů gigabitového Ethernetu: | 5 |
| Počet přepínaných ethernetových portů RJ-45: | 5 |
| Typy přepínaných ethernetových portů RJ-45: | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H): | 5 - 90% |
| Provozní rozsah teplot (T-T): | 0 - 50 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost: | 10 - 90% |
| Rozsah teplot při skladování (T-T): | -40 - 70 °C |
| Návod k obsluze: | Ano |
| Dodávané kabely: | Žádné |
| Sada pro instalaci: | Ne |
| Kód harmonizovaného systému: | 85176990 |
| Správa prostřednictvím webového rozhraní: | Ne |
| Přepínač vrstev: | L2 |
| QoS: | Ne |
| Typ přepínače: | Řízený |
| Podpora pro Jumbo Frames: | Ano |
| Rámy jumbo: | 9 |
| Store-and-forward: | Ano |
| Vyrovnávací paměť pro pakety: | 1 MB |
| Kapacita přepínání: | 10 Gbit/s |
| Podpora napájení po Ethernetu (PoE): | Ne |
