NETGEAR APS1000W napájecí zdroj 1000 W Stříbrná
Kód: KILNGESWI0097Detailní popis produktu
NETGEAR APS1000W napájecí zdroj 1000 W Stříbrná| Celkový příkon | 1000 W |
| Barva | Stříbrná |
| Šířka | 86,4 mm |
| Výška | 39,3 mm |
| Hmotnost | 1,03 kg |
| Hloubka | 207,6 mm |
| Střední doba mezi poruchami (MTBF) | 1272908 h |
| Kompatibilní produkty | RPS4000 |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 50 °C |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -45 - 85 °C |
| Kód harmonizovaného systému | 84733020 |
| Varování | Zajistěte, aby byl spotřebič během provozu dostatečně větrán., Neotevírejte kryt ani se nepokoušejte opravit sami., Výrobek není vhodný k likvidaci v běžném odpadkovém koši. Použité elektronické zařízení odevzdejte do recyklačního centra v souladu s místními předpisy. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Switches |
|---|---|
| EAN: | 606449085921 |
| Celkový příkon: | 1000 W |
| Barva: | Stříbrná |
| Šířka: | 86,4 mm |
| Výška: | 39,3 mm |
| Hmotnost: | 1,03 kg |
| Hloubka: | 207,6 mm |
| Střední doba mezi poruchami (MTBF): | 1272908 h |
| Kompatibilní produkty: | RPS4000 |
| Provozní rozsah teplot (T-T): | 0 - 50 °C |
| Rozsah teplot při skladování (T-T): | -45 - 85 °C |
| Kód harmonizovaného systému: | 84733020 |
| Varování: | Zajistěte, aby byl spotřebič během provozu dostatečně větrán., Neotevírejte kryt ani se nepokoušejte opravit sami., Výrobek není vhodný k likvidaci v běžném odpadkovém koši. Použité elektronické zařízení odevzdejte do recyklačního centra v souladu s místními předpisy. |
