Techly IDATA EXT-E70 AV prodlužovačka AV vysílač a přijímač Černá
Kód: PERTHLSPL0001Detailní popis produktu
Techly IDATA EXT-E70 AV prodlužovačka AV vysílač a přijímač Černá| HDCP | Ano |
| Hloubka barev | 8 bit |
| 3D kompatibilita | Ano |
| Maximální rozlišení | 1920 x 1080 px |
| Zobrazovací formát | 1080p, 480p, 720p |
| Frekvence | 10,2 Gbit/s |
| Maximální přenosová vzdálenost | 60 m |
| Podporované grafické rozlišení | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Podporované kabelové typy | Cat6a, Cat7, Cat6 |
| Barva | Černá |
| Model | AV vysílač a přijímač |
| Certifikace | CE, FCC, RoHS |
| Maximální spotřeba vysílače | 5 W |
| Externí napájecí adaptér | Ano |
| Maximální spotřeba přijímače | 5 W |
| Šířka | 66 mm |
| Hmotnost | 343 g |
| Hloubka | 56 mm |
| Výška | 22 mm |
| Osvědčení o udržitelnosti | RoHS, CE |
| Podpora zvuku | Ano |
| Napájecí konektor | Ano |
| Videovýstup | HDMI |
| Počet výstupů HDMI | 1 |
| Videovstup | HDMI |
| Vstupní porty RJ-45 | 1 |
| HDMI vstup | 1 |
| AC adaptér | Ano |
| Návod na použití | Ano |
| Kód dodavatele | 309739 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Switches and splitters |
|---|---|
| EAN: | 8057685309739 |
| HDCP: | Ano |
| Hloubka barev: | 8 bit |
| 3D kompatibilita: | Ano |
| Maximální rozlišení: | 1920 x 1080 px |
| Zobrazovací formát: | 1080p, 480p, 720p |
| Frekvence: | 10,2 Gbit/s |
| Maximální přenosová vzdálenost: | 60 m |
| Podporované grafické rozlišení: | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Podporované kabelové typy: | Cat6a, Cat7, Cat6 |
| Barva: | Černá |
| Model: | AV vysílač a přijímač |
| Certifikace: | CE, FCC, RoHS |
| Maximální spotřeba vysílače: | 5 W |
| Externí napájecí adaptér: | Ano |
| Maximální spotřeba přijímače: | 5 W |
| Šířka: | 66 mm |
| Hmotnost: | 343 g |
| Hloubka: | 56 mm |
| Výška: | 22 mm |
| Osvědčení o udržitelnosti: | RoHS, CE |
| Podpora zvuku: | Ano |
| Napájecí konektor: | Ano |
| Videovýstup: | HDMI |
| Počet výstupů HDMI: | 1 |
| Videovstup: | HDMI |
| Vstupní porty RJ-45: | 1 |
| HDMI vstup: | 1 |
| AC adaptér: | Ano |
| Návod na použití: | Ano |
| Kód dodavatele: | 309739 |
