Manhattan 162005 rozbočovač rozhraní 480 Mbit/s Bílá
Kód: PERMNHSPL0001Detailní popis produktu
Manhattan 162005 rozbočovač rozhraní 480 Mbit/s Bílá| LED indikátory | Ano |
| Délka kabelu | 1,5 m |
| Ochrana proti přetížení | Ano |
| Základní materiál | ABS (akrylonitril-butadien-styren) |
| Barva | Bílá |
| Rychlost přenosu dat | 480 Mbit/s |
| Plug and Play | Ano |
| Certifikace | FCC CE RoHS WEEE |
| Výška | 20 mm |
| Hmotnost | 70 g |
| Šířka | 43 mm |
| Hloubka | 68 mm |
| Podporované operační systémy Mac | Ano |
| Podporované operační systémy Windows | Ano |
| Typ balení | Blistr |
| Certifikáty shody | RoHS, REACH, CE, UKCA, Federální komunikační komise (FCC) |
| Počet portů USB 2.0 | 1 |
| Integrovaná čtečka karet | Ne |
| Rozhraní rozbočovače | USB 2.0, USB Typ B |
| Napájecí konektor | Ne |
| Počet portů | 2 |
| Návod na použití | Ano |
| Dodávané kabely | USB typ A na USB typ B |
| Kód harmonizovaného systému | 84719000 |
| Varování | Zajistěte, aby byl výrobek používán v souladu s doporučeními výrobce., Vyhněte se kontaktu s kapalinou, aby nedošlo k poškození přístroje., Neotevírejte kryt zařízení, abyste předešli úrazu elektrickým proudem. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Switches and splitters |
|---|---|
| EAN: | 766623162005 |
| LED indikátory: | Ano |
| Délka kabelu: | 1,5 m |
| Ochrana proti přetížení: | Ano |
| Základní materiál: | ABS (akrylonitril-butadien-styren) |
| Barva: | Bílá |
| Rychlost přenosu dat: | 480 Mbit/s |
| Plug and Play: | Ano |
| Certifikace: | FCC CE RoHS WEEE |
| Výška: | 20 mm |
| Hmotnost: | 70 g |
| Šířka: | 43 mm |
| Hloubka: | 68 mm |
| Podporované operační systémy Mac: | Ano |
| Podporované operační systémy Windows: | Ano |
| Typ balení: | Blistr |
| Certifikáty shody: | RoHS, REACH, CE, UKCA, Federální komunikační komise (FCC) |
| Počet portů USB 2.0: | 1 |
| Integrovaná čtečka karet: | Ne |
| Rozhraní rozbočovače: | USB 2.0, USB Typ B |
| Napájecí konektor: | Ne |
| Počet portů: | 2 |
| Návod na použití: | Ano |
| Dodávané kabely: | USB typ A na USB typ B |
| Kód harmonizovaného systému: | 84719000 |
| Varování: | Zajistěte, aby byl výrobek používán v souladu s doporučeními výrobce., Vyhněte se kontaktu s kapalinou, aby nedošlo k poškození přístroje., Neotevírejte kryt zařízení, abyste předešli úrazu elektrickým proudem. |
