VIRBAC Megaderm mastné kyseliny posilující kůži a srst - doplňky stravy pro psy - 28x8ml
Kód: DLPVIBSPL0001Detailní popis produktu
VIRBAC Megaderm mastné kyseliny posilující kůži a srst - doplňky stravy pro psy - 28x8ml| Psí plemeno | Všechna plemena velkých psů, Všechna plemena velkých a obřích psů, Všechna plemena středních a velkých psů, Všechna plemena středně velkých psů, Všechna plemena obřích psů |
| Hmotnost | 200 g |
| Typ balení | Karton |
| Velikost plemene | Velké plemeno 25 - 45 kg, Velké plemeno +45 kg, Střední plemeno 10 - 25 kg |
| Další funkce | Bez lepku, Bez kuřecího masa, Vlasy a kůže, Bez obilovin |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Bez sóji | Ano |
| Kategorie produktu | Vitamíny a živiny |
| Bezlepkový | Ano |
| Specifické potřeby zvířete | Kůže a srst, Vypadávající kabát, Zlepšení zdraví pokožky |
| Forma dávkování | Tekutina |
| Bez cukru | Ano |
| Veterinární klasifikace | Doplněk stravy |
| Varování | Skladujte na suchém a chladném místě., Uchovávejte mimo dosah dětí., Nepoužívejte jako náhradu vyvážené stravy. |
| Obsah tuku | 100 % |
| Hrubý popel | 0 % |
| Hrubá vláknina | 0 % |
| Bílkoviny | 0 % |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| EAN: | 3597133047325 |
| Psí plemeno: | Všechna plemena velkých psů, Všechna plemena velkých a obřích psů, Všechna plemena středních a velkých psů, Všechna plemena středně velkých psů, Všechna plemena obřích psů |
| Hmotnost: | 200 g |
| Typ balení: | Karton |
| Velikost plemene: | Velké plemeno 25 - 45 kg, Velké plemeno +45 kg, Střední plemeno 10 - 25 kg |
| Další funkce: | Bez lepku, Bez kuřecího masa, Vlasy a kůže, Bez obilovin |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Bez sóji: | Ano |
| Kategorie produktu: | Vitamíny a živiny |
| Bezlepkový: | Ano |
| Specifické potřeby zvířete: | Kůže a srst, Vypadávající kabát, Zlepšení zdraví pokožky |
| Forma dávkování: | Tekutina |
| Bez cukru: | Ano |
| Veterinární klasifikace: | Doplněk stravy |
| Varování: | Skladujte na suchém a chladném místě., Uchovávejte mimo dosah dětí., Nepoužívejte jako náhradu vyvážené stravy. |
| Obsah tuku: | 100 % |
| Hrubý popel: | 0 % |
| Hrubá vláknina: | 0 % |
| Bílkoviny: | 0 % |
