VIRBAC Anxitane Medium & Large - uklidňující přípravek pro psy - 30 tablet
Kód: DLPVIBSPL0004Detailní popis produktu
VIRBAC Anxitane Medium & Large - uklidňující přípravek pro psy - 30 tablet| Psí plemeno | Všechna plemena velkých psů, Všechna plemena středních a velkých psů, Všechna plemena středně velkých psů |
| Hmotnost | 200 g |
| Bez cukru | Ano |
| Typ balení | Karton |
| Specifické potřeby zvířete | Stres |
| Bezlepkový | Ano |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Kategorie produktu | Vitamíny a živiny |
| Další funkce | Úleva od stresu |
| Veterinární klasifikace | Doplněk stravy |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Velikost plemene | Střední plemeno 10 - 25 kg, Velké plemeno 25 - 45 kg |
| Bez sóji | Ano |
| Forma dávkování | Tableta |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Varování | Skladujte na suchém a chladném místě., Uchovávejte mimo dosah dětí., Nepoužívejte jako náhradu vyvážené stravy. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| EAN: | 3597133075915 |
| Psí plemeno: | Všechna plemena velkých psů, Všechna plemena středních a velkých psů, Všechna plemena středně velkých psů |
| Hmotnost: | 200 g |
| Bez cukru: | Ano |
| Typ balení: | Karton |
| Specifické potřeby zvířete: | Stres |
| Bezlepkový: | Ano |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Kategorie produktu: | Vitamíny a živiny |
| Další funkce: | Úleva od stresu |
| Veterinární klasifikace: | Doplněk stravy |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Velikost plemene: | Střední plemeno 10 - 25 kg, Velké plemeno 25 - 45 kg |
| Bez sóji: | Ano |
| Forma dávkování: | Tableta |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Varování: | Skladujte na suchém a chladném místě., Uchovávejte mimo dosah dětí., Nepoužívejte jako náhradu vyvážené stravy. |
