PURINA Pro Plan FortiFlora - doplněk pro psa - 30 x 1g
Kód: DLPPUISPL0003Detailní popis produktu
PURINA Pro Plan FortiFlora - doplněk pro psa - 30 x 1g| Specifické potřeby zvířete | Citlivý žaludek, Podpora zánětlivých střevních onemocnění (IBD), Stabilizace střevní bakteriální flóry, Střevní malabsorpce, Prevence gastritidy a kolitidy, Akutní průjem, Správné trávení |
| Hmotnost | 30x1g |
| Laktóza zdarma | Ano |
| Bezlepkový | Ano |
| Fáze života zvířete | Všechny |
| Kategorie produktu | Vitamíny a živiny |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Další funkce | Podpora trávení, Podpora imunity, Přecitlivělost na potraviny |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Bez sóji | Ano |
| Velikost plemene | Vhodné pro všechna plemena |
| Stáří zvířete | Senior, Junior, Dospělí |
| Bez cukru | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Řada | PURINA Pro Plan Veterinary Diets |
| Účinky na zdraví | Obnova střevní mikroflóry, podpora imunitního systému |
| Typ zvířete | Pes |
| Bez konzervačních látek | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Forma dávkování | Prášek |
| Množství | 30 |
| Typ balení | Karton |
| Varování | Uchovávejte mimo dosah dětí., Nelikvidujte v běžném odpadu; dodržujte místní předpisy pro likvidaci zdravotnického odpadu., Vyhněte se kontaktu s očima, kůží a oděvem. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| EAN: | 8445290041074 |
| Specifické potřeby zvířete: | Citlivý žaludek, Podpora zánětlivých střevních onemocnění (IBD), Stabilizace střevní bakteriální flóry, Střevní malabsorpce, Prevence gastritidy a kolitidy, Akutní průjem, Správné trávení |
| Hmotnost: | 30x1g |
| Laktóza zdarma: | Ano |
| Bezlepkový: | Ano |
| Fáze života zvířete: | Všechny |
| Kategorie produktu: | Vitamíny a živiny |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Další funkce: | Podpora trávení, Podpora imunity, Přecitlivělost na potraviny |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Bez sóji: | Ano |
| Velikost plemene: | Vhodné pro všechna plemena |
| Stáří zvířete: | Senior, Junior, Dospělí |
| Bez cukru: | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Řada: | PURINA Pro Plan Veterinary Diets |
| Účinky na zdraví: | Obnova střevní mikroflóry, podpora imunitního systému |
| Typ zvířete: | Pes |
| Bez konzervačních látek: | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Forma dávkování: | Prášek |
| Množství: | 30 |
| Typ balení: | Karton |
| Varování: | Uchovávejte mimo dosah dětí., Nelikvidujte v běžném odpadu; dodržujte místní předpisy pro likvidaci zdravotnického odpadu., Vyhněte se kontaktu s očima, kůží a oděvem. |
