POKUSA Probiotic Forte GreenLine - probiotika pro psy - 14 ks
Kód: VETPKSSPP0007Detailní popis produktu
POKUSA Probiotic Forte GreenLine - probiotika pro psy - 14 ks| Typ balení | Karton |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Velikost plemene | Vhodné pro všechna plemena |
| Bez sóji | Ano |
| Kategorie produktu | Vitamíny a živiny |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Stáří zvířete | Junior |
| Bez cukru | Ano |
| Forma dávkování | Pevný |
| Bezlepkový | Ano |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Specifické potřeby zvířete | Akutní průjem, Správné trávení, Ochrana trávicího traktu, Prevence přerůstání střevních bakterií, Silná imunita |
| Další funkce | Bez obilovin, Podpora imunity, Podpora trávení, Gastrointestinální problémy, Bez lepku, Přecitlivělost na potraviny |
| Hmotnost | 50 g |
| Bez konzervačních látek | Ano |
| Psí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Varování | Uchovávejte mimo dosah dětí., Nelikvidujte v běžném odpadu; dodržujte místní předpisy pro likvidaci zdravotnického odpadu., Vyhněte se kontaktu s očima, kůží a oděvem. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| EAN: | 5906874731130 |
| Typ balení: | Karton |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Velikost plemene: | Vhodné pro všechna plemena |
| Bez sóji: | Ano |
| Kategorie produktu: | Vitamíny a živiny |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Stáří zvířete: | Junior |
| Bez cukru: | Ano |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Bezlepkový: | Ano |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Specifické potřeby zvířete: | Akutní průjem, Správné trávení, Ochrana trávicího traktu, Prevence přerůstání střevních bakterií, Silná imunita |
| Další funkce: | Bez obilovin, Podpora imunity, Podpora trávení, Gastrointestinální problémy, Bez lepku, Přecitlivělost na potraviny |
| Hmotnost: | 50 g |
| Bez konzervačních látek: | Ano |
| Psí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Varování: | Uchovávejte mimo dosah dětí., Nelikvidujte v běžném odpadu; dodržujte místní předpisy pro likvidaci zdravotnického odpadu., Vyhněte se kontaktu s očima, kůží a oděvem. |
