POKUSA ChondroLine Help + HA - doplňky stravy pro psy- 1000ml
Kód: VETPKSSPP0002Detailní popis produktu
POKUSA ChondroLine Help + HA - doplňky stravy pro psy- 1000ml| Velikost plemene | Vhodné pro všechna plemena |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Další funkce | Bez obilovin, Podpora kloubů, Bez lepku, Rekonvalescence |
| Veterinární klasifikace | Doplněk stravy |
| Rozsah hmotnosti | 1 kg - 1,9 kg |
| Typ balení | Láhev |
| Bezlepkový | Ano |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Specifické potřeby zvířete | Ochrana kloubů, Doba rekonvalescence, Zotavení |
| Bez konzervačních látek | Ano |
| Hmotnost | 1 kg |
| Bez sóji | Ano |
| Psí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Bez cukru | Ano |
| Forma dávkování | Tekutina |
| Kategorie produktu | Vitamíny a živiny |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Varování | Uchovávejte mimo dosah dětí., Nelikvidujte v běžném odpadu; dodržujte místní předpisy pro likvidaci zdravotnického odpadu., Vyhněte se kontaktu s očima, kůží a oděvem. |
| Obsažená vlhkost | 87% |
| Bílkoviny | 4,7% |
| Hrubá vláknina | 0,2% |
| Obsah tuku | 0,1% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| EAN: | 5906874731901 |
| Velikost plemene: | Vhodné pro všechna plemena |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Další funkce: | Bez obilovin, Podpora kloubů, Bez lepku, Rekonvalescence |
| Veterinární klasifikace: | Doplněk stravy |
| Rozsah hmotnosti: | 1 kg - 1,9 kg |
| Typ balení: | Láhev |
| Bezlepkový: | Ano |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Specifické potřeby zvířete: | Ochrana kloubů, Doba rekonvalescence, Zotavení |
| Bez konzervačních látek: | Ano |
| Hmotnost: | 1 kg |
| Bez sóji: | Ano |
| Psí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Bez cukru: | Ano |
| Forma dávkování: | Tekutina |
| Kategorie produktu: | Vitamíny a živiny |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Varování: | Uchovávejte mimo dosah dětí., Nelikvidujte v běžném odpadu; dodržujte místní předpisy pro likvidaci zdravotnického odpadu., Vyhněte se kontaktu s očima, kůží a oděvem. |
| Obsažená vlhkost: | 87% |
| Bílkoviny: | 4,7% |
| Hrubá vláknina: | 0,2% |
| Obsah tuku: | 0,1% |
