POKUSA BreedingLine ChondroLine + HA Junior - doplňky stravy pro psy- 500ml
Kód: VETPKSSPP0003Detailní popis produktu
POKUSA BreedingLine ChondroLine + HA Junior - doplňky stravy pro psy- 500ml| Specifické potřeby zvířete | Období růstu, Ochrana kloubů, Silné a zdravé kosti |
| Psí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Hmotnost | 500 g |
| Typ balení | Láhev |
| Veterinární klasifikace | Doplněk stravy |
| Velikost plemene | Vhodné pro všechna plemena |
| Bez sóji | Ano |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Další funkce | Bez obilovin, Bez lepku, Období růstu, Podpora kloubů |
| Rozsah hmotnosti | 500 g - 999 g |
| Bez konzervačních látek | Ano |
| Bezlepkový | Ano |
| Bez cukru | Ano |
| Kategorie produktu | Vitamíny a živiny |
| Stáří zvířete | Junior |
| Forma dávkování | Tekutina |
| Varování | Vyhněte se kontaktu s očima, kůží a oděvem., Uchovávejte mimo dosah dětí., Nelikvidujte v běžném odpadu; dodržujte místní předpisy pro likvidaci zdravotnického odpadu. |
| Obsah tuku | 6,8% |
| Hrubá vláknina | 0,2% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| EAN: | 5906874731895 |
| Specifické potřeby zvířete: | Období růstu, Ochrana kloubů, Silné a zdravé kosti |
| Psí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Hmotnost: | 500 g |
| Typ balení: | Láhev |
| Veterinární klasifikace: | Doplněk stravy |
| Velikost plemene: | Vhodné pro všechna plemena |
| Bez sóji: | Ano |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Další funkce: | Bez obilovin, Bez lepku, Období růstu, Podpora kloubů |
| Rozsah hmotnosti: | 500 g - 999 g |
| Bez konzervačních látek: | Ano |
| Bezlepkový: | Ano |
| Bez cukru: | Ano |
| Kategorie produktu: | Vitamíny a živiny |
| Stáří zvířete: | Junior |
| Forma dávkování: | Tekutina |
| Varování: | Vyhněte se kontaktu s očima, kůží a oděvem., Uchovávejte mimo dosah dětí., Nelikvidujte v běžném odpadu; dodržujte místní předpisy pro likvidaci zdravotnického odpadu. |
| Obsah tuku: | 6,8% |
| Hrubá vláknina: | 0,2% |
