JOHN DOG VetFerus Golden Fish Oil - doplňky pro psa a kočku – 30
Kód: DLPJDOSPL0003Detailní popis produktu
JOHN DOG VetFerus Golden Fish Oil - doplňky pro psa a kočku – 30| Další funkce | Bez lepku, Podpora kloubů, Vlasy a kůže, Bez obilovin, Podpora imunity |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Kategorie | Pro vašeho psa, Pro kočky |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Veterinární klasifikace | Doplněk stravy |
| Bez sóji | Ano |
| Specifické potřeby zvířete | Ochrana kloubů, Srdce, Silná imunita, Ochrana před srdečními chorobami, Snížení nervového napětí, Kůže a srst |
| Typ balení | Sklenice |
| Kategorie produktu | Vitamíny a živiny |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Hmotnost | 200 g |
| Bez konzervačních látek | Ano |
| Bezlepkový | Ano |
| Kočičí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Bez cukru | Ano |
| Forma dávkování | Pevný |
| Varování | Zabraňte kontaktu s očima a pokožkou., Skladujte na chladném a suchém místě., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| EAN: | 5903769001002 |
| Další funkce: | Bez lepku, Podpora kloubů, Vlasy a kůže, Bez obilovin, Podpora imunity |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Kategorie: | Pro vašeho psa, Pro kočky |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Veterinární klasifikace: | Doplněk stravy |
| Bez sóji: | Ano |
| Specifické potřeby zvířete: | Ochrana kloubů, Srdce, Silná imunita, Ochrana před srdečními chorobami, Snížení nervového napětí, Kůže a srst |
| Typ balení: | Sklenice |
| Kategorie produktu: | Vitamíny a živiny |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Hmotnost: | 200 g |
| Bez konzervačních látek: | Ano |
| Bezlepkový: | Ano |
| Kočičí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Bez cukru: | Ano |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Varování: | Zabraňte kontaktu s očima a pokožkou., Skladujte na chladném a suchém místě., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
