GAME DOG AniFlexi+V2 - doplňky stravy pro psy - 250g
Kód: DLPGDOSPL0002Detailní popis produktu
GAME DOG AniFlexi+V2 - doplňky stravy pro psy - 250g| Hmotnost | 250 g |
| Typ balení | Plastová nádoba |
| Psí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Bez sóji | Ano |
| Kategorie produktu | Vitamíny a živiny |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Bezlepkový | Ano |
| Další funkce | Podpora kloubů |
| Specifické potřeby zvířete | Vývoj kloubů, Ochrana kloubů |
| Veterinární klasifikace | Doplňkové krmivo, Doplněk stravy |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Velikost plemene | Vhodné pro všechna plemena |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Bez cukru | Ano |
| Forma dávkování | Prášek |
| Varování | Skladujte na suchém a chladném místě., Uchovávejte mimo dosah dětí., Nepoužívejte jako náhradu vyvážené stravy. |
| Hrubý popel | 9% |
| Bílkoviny | 58% |
| Hrubá vláknina | 0,5% |
| Obsah tuku | 0,5% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| EAN: | 5904730806275 |
| Hmotnost: | 250 g |
| Typ balení: | Plastová nádoba |
| Psí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Bez sóji: | Ano |
| Kategorie produktu: | Vitamíny a živiny |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Bezlepkový: | Ano |
| Další funkce: | Podpora kloubů |
| Specifické potřeby zvířete: | Vývoj kloubů, Ochrana kloubů |
| Veterinární klasifikace: | Doplňkové krmivo, Doplněk stravy |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Velikost plemene: | Vhodné pro všechna plemena |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Bez cukru: | Ano |
| Forma dávkování: | Prášek |
| Varování: | Skladujte na suchém a chladném místě., Uchovávejte mimo dosah dětí., Nepoužívejte jako náhradu vyvážené stravy. |
| Hrubý popel: | 9% |
| Bílkoviny: | 58% |
| Hrubá vláknina: | 0,5% |
| Obsah tuku: | 0,5% |
