BRIT Care Salmon Oil Losos - 250 ml
Kód: DLZRITHIP0001Detailní popis produktu
BRIT Care Salmon Oil Losos - 250 ml| Bez sóji | Ano |
| Účinky na zdraví | Celkový zdravotní stav |
| Forma dávkování | Tekutina |
| Řada | BRIT Care |
| Bez cukru | Ano |
| Bezlepkový | Ano |
| Kategorie | Pro kočky, Pro vašeho psa |
| Kategorie produktu | Vitamíny a živiny, Olej |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Další funkce | Vlasy a kůže |
| Bez konzervačních látek | Ano |
| Velikost plemene | Vhodné pro všechna plemena, Všechny velikosti (2 - 80 kg) |
| Specifické potřeby zvířete | Kůže a srst, Žádné specifické potřeby, Zlepšení zdraví pokožky |
| Hmotnost | 270 g |
| Psí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Typ balení | Láhev |
| Typ zvířete | Pes |
| Fáze života zvířete | Všechny |
| Příchuť krmiva | Losos |
| Složení | lososový olej 100% |
| Varování | Uchovávejte mimo dosah dětí., Vyhněte se kontaktu s očima, kůží a oděvem., Nelikvidujte v běžném odpadu; dodržujte místní předpisy pro likvidaci zdravotnického odpadu. |
| Hrubý popel | 0 % |
| Obsah tuku | 99% |
| Bílkoviny | 0 % |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| EAN: | 8594031442844 |
| Bez sóji: | Ano |
| Účinky na zdraví: | Celkový zdravotní stav |
| Forma dávkování: | Tekutina |
| Řada: | BRIT Care |
| Bez cukru: | Ano |
| Bezlepkový: | Ano |
| Kategorie: | Pro kočky, Pro vašeho psa |
| Kategorie produktu: | Vitamíny a živiny, Olej |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Další funkce: | Vlasy a kůže |
| Bez konzervačních látek: | Ano |
| Velikost plemene: | Vhodné pro všechna plemena, Všechny velikosti (2 - 80 kg) |
| Specifické potřeby zvířete: | Kůže a srst, Žádné specifické potřeby, Zlepšení zdraví pokožky |
| Hmotnost: | 270 g |
| Psí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Typ balení: | Láhev |
| Typ zvířete: | Pes |
| Fáze života zvířete: | Všechny |
| Příchuť krmiva: | Losos |
| Složení: | lososový olej 100% |
| Varování: | Uchovávejte mimo dosah dětí., Vyhněte se kontaktu s očima, kůží a oděvem., Nelikvidujte v běžném odpadu; dodržujte místní předpisy pro likvidaci zdravotnického odpadu. |
| Hrubý popel: | 0 % |
| Obsah tuku: | 99% |
| Bílkoviny: | 0 % |
