ANIFORTE Tick shield Medium breeds - doplňky stravy pro psy - 60 tablet
Kód: DLPANFSPL0013Detailní popis produktu
ANIFORTE Tick shield Medium breeds - doplňky stravy pro psy - 60 tablet| Bez umělých barviv | Ano |
| Forma dávkování | Tableta |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Bez cukru | Ano |
| Bezlepkový | Ano |
| Veterinární klasifikace | Doplněk stravy |
| Kategorie produktu | Přípravky proti klíšťatům a hmyzu |
| Hmotnost | 100 g |
| Psí plemeno | Všechna plemena středně velkých psů |
| Typ balení | Plastová nádoba |
| Bez sóji | Ano |
| Další funkce | Bez kuřecího masa, Bez obilovin, Bez lepku |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Velikost plemene | Střední plemeno 10 - 25 kg |
| Varování | Nepoužívejte jako náhradu vyvážené stravy., Skladujte na suchém a chladném místě., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
| Hrubá vláknina | 0 % |
| Bílkoviny | 46% |
| Hrubý popel | 7% |
| Obsah tuku | 3% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| EAN: | 4260606717696 |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Forma dávkování: | Tableta |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Bez cukru: | Ano |
| Bezlepkový: | Ano |
| Veterinární klasifikace: | Doplněk stravy |
| Kategorie produktu: | Přípravky proti klíšťatům a hmyzu |
| Hmotnost: | 100 g |
| Psí plemeno: | Všechna plemena středně velkých psů |
| Typ balení: | Plastová nádoba |
| Bez sóji: | Ano |
| Další funkce: | Bez kuřecího masa, Bez obilovin, Bez lepku |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Velikost plemene: | Střední plemeno 10 - 25 kg |
| Varování: | Nepoužívejte jako náhradu vyvážené stravy., Skladujte na suchém a chladném místě., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
| Hrubá vláknina: | 0 % |
| Bílkoviny: | 46% |
| Hrubý popel: | 7% |
| Obsah tuku: | 3% |
