HP Nabíjecí pero MPP 2.0 Tilt (černé)
Kód: TABHP-RYS0003Detailní popis produktu
HP Nabíjecí pero MPP 2.0 Tilt (černé)| Počet tlačítek | 2 |
| Kompatibilita značky | HP |
| Životnost baterie | 1 měsíc/ů |
| Kompatibilita zařízení | Laptop |
| Barva | Černá |
| HP segment | Domácí |
| Výška | 9,5 mm |
| Šířka | 149,5 mm |
| Hloubka | 9,5 mm |
| Hmotnost | 10 g |
| Hloubka balení | 92 mm |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Hmotnost včetně balení | 90 g |
| Výška balení | 28 mm |
| Šířka balení | 215 mm |
| URL obecného nařízení o bezpečnosti výrobků (GPSR) | https://support.hp.com/gb-en/product/setup-user-guides/hp-laserjet-enterprise-mfp-m528-series/model/19390469?sku=1PV64A&serialnumber=1PV64A ; https://h10032.www1.hp.com/ctg/Manual/c06196041.pdf |
| Akumulátor | Ano |
| Kód harmonizovaného systému | 84733080 |
| Kód UNSPSC | 43211709 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 889296544692 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Styli |
|---|---|
| EAN: | 194850725500 |
| Počet tlačítek: | 2 |
| Kompatibilita značky: | HP |
| Životnost baterie: | 1 měsíc/ů |
| Kompatibilita zařízení: | Laptop |
| Barva: | Černá |
| HP segment: | Domácí |
| Výška: | 9,5 mm |
| Šířka: | 149,5 mm |
| Hloubka: | 9,5 mm |
| Hmotnost: | 10 g |
| Hloubka balení: | 92 mm |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Hmotnost včetně balení: | 90 g |
| Výška balení: | 28 mm |
| Šířka balení: | 215 mm |
| URL obecného nařízení o bezpečnosti výrobků (GPSR): | https://support.hp.com/gb-en/product/setup-user-guides/hp-laserjet-enterprise-mfp-m528-series/model/19390469?sku=1PV64A&serialnumber=1PV64A ; https://h10032.www1.hp.com/ctg/Manual/c06196041.pdf |
| Akumulátor: | Ano |
| Kód harmonizovaného systému: | 84733080 |
| Kód UNSPSC: | 43211709 |
| HP GTIN (EAN/UPC): | 889296544692 |
