Startér do auta YATO YT-83081 powerbanka do auta 9000 mAh Černá, Oranžová
Kód: ESAYATROZ0001Detailní popis produktu
Startér do auta YATO YT-83081 powerbanka do auta 9000 mAh Černá, Oranžová| Doba nabíjení baterie | 3 h |
| Balení baterií | Ano |
| Kapacita akumulátoru | 9000 mAh |
| Svítilna | Ano |
| Napětí výstupu USB | 5 V |
| Vstupní proud | 1 A |
| Vstupní napětí | 12 V, 14 V |
| Příkon | 33 W |
| Čas zapnutí | 2 s |
| Proud výstupu USB | 2 A |
| Startovací proud | 400 A |
| Vestavěný displej | Ano |
| Barva | Černá |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | 0 - 50 °C |
| Maximální rozsah teplot | 0 - 35 °C |
| Hmotnost | 340 g |
| Počet portů USB | 2 |
| Pouzdro | Ano |
| AC adaptér | Ano |
| Včetně kabelu USB | Ano |
| Nabíječka do auta | Ano |
| Obsah soupravy | Svorky pro připojení baterie |
| Varování | Nevystavujte vysokým teplotám nebo otevřenému ohni, hrozí nebezpečí výbuchu. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Starting devices, starters |
|---|---|
| EAN: | 5906083028847 |
| Doba nabíjení baterie: | 3 h |
| Balení baterií: | Ano |
| Kapacita akumulátoru: | 9000 mAh |
| Svítilna: | Ano |
| Napětí výstupu USB: | 5 V |
| Vstupní proud: | 1 A |
| Vstupní napětí: | 12 V, 14 V |
| Příkon: | 33 W |
| Čas zapnutí: | 2 s |
| Proud výstupu USB: | 2 A |
| Startovací proud: | 400 A |
| Vestavěný displej: | Ano |
| Barva: | Černá |
| Rozsah teplot při skladování (T-T): | 0 - 50 °C |
| Maximální rozsah teplot: | 0 - 35 °C |
| Hmotnost: | 340 g |
| Počet portů USB: | 2 |
| Pouzdro: | Ano |
| AC adaptér: | Ano |
| Včetně kabelu USB: | Ano |
| Nabíječka do auta: | Ano |
| Obsah soupravy: | Svorky pro připojení baterie |
| Varování: | Nevystavujte vysokým teplotám nebo otevřenému ohni, hrozí nebezpečí výbuchu. |
