Tracer TRASTA46405 chladicí podložka pro notebook 40 cm (17,3") 800 ot/min
Kód: CHLTRCPOD0009Detailní popis produktu
Tracer TRASTA46405 chladicí podložka pro notebook 40 cm (17,3") 800 ot/min| Hloubka | 290 mm |
| Výška | 40 mm |
| Šířka | 400 mm |
| Rozhraní | USB |
| Maximální velikost obrazovky | 43,9 cm (17.3") |
| Rychlost otáčení (max) | 800 ot/min |
| Hlučnost | 25 dB |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stands for notebooks |
|---|---|
| EAN: | 5907512864210 |
| Hloubka: | 290 mm |
| Výška: | 40 mm |
| Šířka: | 400 mm |
| Rozhraní: | USB |
| Maximální velikost obrazovky: | 43,9 cm (17.3") |
| Rychlost otáčení (max): | 800 ot/min |
| Hlučnost: | 25 dB |
