Multifunkční lopatka NexTool Thunder NE20057
Kód: SURNXTSSP0005Detailní popis produktu
Multifunkční lopatka NexTool Thunder NE20057| Množství nástrojů | 7 nástroje/nástrojů |
| Zámek čepele | Ano |
| Hmotnost | 700 g |
| Šířka | 51 mm |
| Délka ve složeném stavu | 36,2 cm |
| Prodloužená délka | 49 cm |
| Varování | Varování: Výrobek je ostrý, používejte jej s opatrností., Zabraňte kontaktu čepele s potravinami, když se nepoužívá., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Shovels, axes, saws |
|---|---|
| EAN: | 6973907630103 |
| Množství nástrojů: | 7 nástroje/nástrojů |
| Zámek čepele: | Ano |
| Hmotnost: | 700 g |
| Šířka: | 51 mm |
| Délka ve složeném stavu: | 36,2 cm |
| Prodloužená délka: | 49 cm |
| Varování: | Varování: Výrobek je ostrý, používejte jej s opatrností., Zabraňte kontaktu čepele s potravinami, když se nepoužívá., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
