Multifunkční lopatka NexTool NE0114
Kód: SURNXTSSP0004Detailní popis produktu
Multifunkční lopatka NexTool NE0114| Materiál | Nerezová ocel, Slitina hliníku |
| Barva | Černá |
| Zámek nástroje | Ano |
| Hmotnost | 1,46 kg |
| Délka | 1000 mm |
| Šířka | 158 mm |
| Varování | Při používání používejte ochranu očí a rukou., Uchovávejte mimo dosah dětí., Používejte pouze v souladu s určením. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Shovels, axes, saws |
|---|---|
| EAN: | 6945064210344 |
| Materiál: | Nerezová ocel, Slitina hliníku |
| Barva: | Černá |
| Zámek nástroje: | Ano |
| Hmotnost: | 1,46 kg |
| Délka: | 1000 mm |
| Šířka: | 158 mm |
| Varování: | Při používání používejte ochranu očí a rukou., Uchovávejte mimo dosah dětí., Používejte pouze v souladu s určením. |
