Multifunkční lopatka NexTool Mini NE20013
Kód: SURNXTSSP0002Detailní popis produktu
Multifunkční lopatka NexTool Mini NE20013| Barva | Černá |
| Zámek nástroje | Ano |
| Materiál | Slitina hliníku, Nerezová ocel |
| Šířka | 115 mm |
| Hmotnost | 548 g |
| Délka | 500 mm |
| Varování | Uchovávejte mimo dosah dětí., Používejte pouze v souladu s určením., Při používání používejte ochranu očí a rukou. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Shovels, axes, saws |
|---|---|
| EAN: | 6945064210740 |
| Barva: | Černá |
| Zámek nástroje: | Ano |
| Materiál: | Slitina hliníku, Nerezová ocel |
| Šířka: | 115 mm |
| Hmotnost: | 548 g |
| Délka: | 500 mm |
| Varování: | Uchovávejte mimo dosah dětí., Používejte pouze v souladu s určením., Při používání používejte ochranu očí a rukou. |
