Mil-Tec Typ Mini II Skládací lopata Zelená
Kód: SURMLCSSP0001Detailní popis produktu
Mil-Tec Typ Mini II Skládací lopata Zelená| Barva | Černá, Zelená |
| Materiál | Guma, Polypropylen, Uhlíková ocel |
| Barva obalu | Zelená |
| Délka | 405 mm |
| Hloubka | 55 mm |
| Hmotnost | 560 g |
| Šířka | 100 mm |
| Rozměry po složení | 15,5 z 10 x 6,5 cm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Shovels, axes, saws |
|---|---|
| EAN: | 4046872284311 |
| Barva: | Černá, Zelená |
| Materiál: | Guma, Polypropylen, Uhlíková ocel |
| Barva obalu: | Zelená |
| Délka: | 405 mm |
| Hloubka: | 55 mm |
| Hmotnost: | 560 g |
| Šířka: | 100 mm |
| Rozměry po složení: | 15,5 z 10 x 6,5 cm |
