Lanberg AK-1012-S příslušenství k rackům Police
Kód: SZALAEPOL0016Detailní popis produktu
Lanberg AK-1012-S příslušenství k rackům Police| Barva | Šedá |
| Maximální nosnost | 20 kg |
| Model | Police |
| Velikost | 25,4 cm (10") |
| Šířka | 254 mm |
| Hmotnost | 360 g |
| Výška | 51,5 mm |
| Hloubka | 180 mm |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Shelves |
|---|---|
| EAN: | 5901969416985 |
| Barva: | Šedá |
| Maximální nosnost: | 20 kg |
| Model: | Police |
| Velikost: | 25,4 cm (10") |
| Šířka: | 254 mm |
| Hmotnost: | 360 g |
| Výška: | 51,5 mm |
| Hloubka: | 180 mm |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
