Alantec SA-P-19-1U-550-4-C-02 Pevná police 19" 1U hloubka 550 mm černá
Kód: SZAAANPOL0028Detailní popis produktu
Alantec SA-P-19-1U-550-4-C-02 Pevná police 19" 1U hloubka 550 mm černá| Model | Police pro nástěnné jednotky |
| Kapacita racku | 1U |
| Barva | Černá |
| Základní materiál | Ocel |
| Velikost | 48,3 cm (19") |
| Hloubka | 550 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Shelves |
|---|---|
| EAN: | 5904204401081 |
| Model: | Police pro nástěnné jednotky |
| Kapacita racku: | 1U |
| Barva: | Černá |
| Základní materiál: | Ocel |
| Velikost: | 48,3 cm (19") |
| Hloubka: | 550 mm |
