SERVEROVÁ SKŘÍŇ LANBERG 19" 4U ATX 350/10 SC01-3
Kód: OIALAEOBS0004Detailní popis produktu
SERVEROVÁ SKŘÍŇ LANBERG 19" 4U ATX 350/10 SC01-3| Barva | Černá |
| Instalované přední ventilátory | 2x 120 mm |
| Vestavěný displej | Ne |
| LED indikátory | Ano |
| Typ skříně | Rack (4U) |
| Výška | 177 mm |
| Šířka | 430 mm |
| Hmotnost | 8,5 kg |
| Hloubka | 350 mm |
| Počet 2.5" pozic | 1 |
| Počet portů USB 2.0 | 2 |
| Počet 3,5" pozic | 1 |
| Počet expanzních slotů | 7 |
| Čipset základní desky | ATX; Mini-ATX; Micro-ATX |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Server enclosures |
|---|---|
| EAN: | 5901969427608 |
| Barva: | Černá |
| Instalované přední ventilátory: | 2x 120 mm |
| Vestavěný displej: | Ne |
| LED indikátory: | Ano |
| Typ skříně: | Rack (4U) |
| Výška: | 177 mm |
| Šířka: | 430 mm |
| Hmotnost: | 8,5 kg |
| Hloubka: | 350 mm |
| Počet 2.5" pozic: | 1 |
| Počet portů USB 2.0: | 2 |
| Počet 3,5" pozic: | 1 |
| Počet expanzních slotů: | 7 |
| Čipset základní desky: | ATX; Mini-ATX; Micro-ATX |
