Teplotní čidlo Nice FGBRS-001
Kód: INDNCECZU0006Detailní popis produktu
Teplotní čidlo Nice FGBRS-001| Účel | Vnitřní |
| Přesnost teploty | 0,5 °C |
| Frekvence pohybové interpolace | 2,4 GHz |
| Technologie propojení | Bezdrátový |
| Rozsah měření teploty | 0 - 40 °C |
| LED indikátory | Ano |
| Typ snímače | Teplotní senzor |
| Výška | 12 mm |
| Šířka | 38 mm |
| Typ baterie | CR2032 |
| Vstupní napětí | 3 V |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sensors |
|---|---|
| EAN: | 5902701703974 |
| Účel: | Vnitřní |
| Přesnost teploty: | 0,5 °C |
| Frekvence pohybové interpolace: | 2,4 GHz |
| Technologie propojení: | Bezdrátový |
| Rozsah měření teploty: | 0 - 40 °C |
| LED indikátory: | Ano |
| Typ snímače: | Teplotní senzor |
| Výška: | 12 mm |
| Šířka: | 38 mm |
| Typ baterie: | CR2032 |
| Vstupní napětí: | 3 V |
