Snímač pohybu Nice Motion-Control (FGMS-001 ZW5 EU)
Kód: INDNCECZU0004Detailní popis produktu
Snímač pohybu Nice Motion-Control (FGMS-001 ZW5 EU)| LED indikátory | Ano |
| Způsob uchycení | Zeď |
| Detekční úhel | 120° |
| Instalační výška (max) | 2,4 m |
| Barva | Bílá |
| Z-Wave | Ano |
| Umístění | Vnitřní |
| Vstupní napětí | 3 V |
| Typ baterie | CR123A |
| Šířka | 56 mm |
| Hloubka | 56 mm |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Typ snímače | Infračervený senzor |
| Technologie propojení | Bezdrátový |
| Funkce alarmu | Ano |
| Detekční vzdálenost | 7 m |
| Vzdálenost vysílání | 40 m |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Rozsah měření teploty | -20 - 100 °C |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sensors |
|---|---|
| EAN: | 5902701703431 |
| LED indikátory: | Ano |
| Způsob uchycení: | Zeď |
| Detekční úhel: | 120° |
| Instalační výška (max): | 2,4 m |
| Barva: | Bílá |
| Z-Wave: | Ano |
| Umístění: | Vnitřní |
| Vstupní napětí: | 3 V |
| Typ baterie: | CR123A |
| Šířka: | 56 mm |
| Hloubka: | 56 mm |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Typ snímače: | Infračervený senzor |
| Technologie propojení: | Bezdrátový |
| Funkce alarmu: | Ano |
| Detekční vzdálenost: | 7 m |
| Vzdálenost vysílání: | 40 m |
| Provozní rozsah teplot (T-T): | 0 - 40 °C |
| Rozsah měření teploty: | -20 - 100 °C |
