Senzor zaplavení a teploty Nice Flood-Control (FGFS-101 ZW5 EU)
Kód: INDNCECZU0001Detailní popis produktu
Senzor zaplavení a teploty Nice Flood-Control (FGFS-101 ZW5 EU)| Technologie propojení | Bezdrátový |
| Přesnost | 0,5 °C |
| Model | Volně stojící |
| Standardní rozhraní | Bluetooth |
| Jednotka měření teploty | °C |
| Účel | Vnitřní/venkovní |
| Rozsah měření teploty | 0 - 40 °C |
| Certifikace | CE, RED 2014/53/EU, RoHS 2011/65/EU, Z-Wave Plus Certification |
| Výška | 28 mm |
| Šířka | 72 mm |
| Počet baterií | 1 |
| Napětí baterie | 3 V |
| Typ baterie | CR123A, Lithium |
| Varování | Zabraňte přímému kontaktu s kapalinami, mohly by poškodit zařízení., Výrobky mohou obsahovat baterie, které jsou škodlivé pro životní prostředí a měly by být likvidovány vhodným způsobem., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
| Certifikáty shody | RoHS |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sensors |
|---|---|
| EAN: | 5902701703448 |
| Technologie propojení: | Bezdrátový |
| Přesnost: | 0,5 °C |
| Model: | Volně stojící |
| Standardní rozhraní: | Bluetooth |
| Jednotka měření teploty: | °C |
| Účel: | Vnitřní/venkovní |
| Rozsah měření teploty: | 0 - 40 °C |
| Certifikace: | CE, RED 2014/53/EU, RoHS 2011/65/EU, Z-Wave Plus Certification |
| Výška: | 28 mm |
| Šířka: | 72 mm |
| Počet baterií: | 1 |
| Napětí baterie: | 3 V |
| Typ baterie: | CR123A, Lithium |
| Varování: | Zabraňte přímému kontaktu s kapalinami, mohly by poškodit zařízení., Výrobky mohou obsahovat baterie, které jsou škodlivé pro životní prostředí a měly by být likvidovány vhodným způsobem., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
| Certifikáty shody: | RoHS |
