Senzor otevření dveří a oken Netatmo DTG
Kód: INDNTTCZU0004Detailní popis produktu
Senzor otevření dveří a oken Netatmo DTG| Barva | Bílá |
| Technologie propojení | Bezdrátový |
| Hloubka | 16 mm |
| Výška | 76 mm |
| Varování | Uchovávejte mimo dosah dětí., Výrobky mohou obsahovat baterie, které jsou škodlivé pro životní prostředí a měly by být likvidovány vhodným způsobem., Zabraňte přímému kontaktu s kapalinami, mohly by poškodit zařízení. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sensors |
|---|---|
| EAN: | 3700730503181 |
| Barva: | Bílá |
| Technologie propojení: | Bezdrátový |
| Hloubka: | 16 mm |
| Výška: | 76 mm |
| Varování: | Uchovávejte mimo dosah dětí., Výrobky mohou obsahovat baterie, které jsou škodlivé pro životní prostředí a měly by být likvidovány vhodným způsobem., Zabraňte přímému kontaktu s kapalinami, mohly by poškodit zařízení. |
