Detektor oxidu uhelnatého Nice CO-Control (CO Alarm-Control 868,4 MHz)
Kód: INDNCECZU0003Detailní popis produktu
Detektor oxidu uhelnatého Nice CO-Control (CO Alarm-Control 868,4 MHz)| Zabudovaná baterie | Ne |
| Kohoutek v ceně | Ano |
| Napětí baterie | 3 V |
| Typ baterie | CR123A |
| Průměr výrobku | 65 mm |
| Výška | 28 mm |
| Resetovací funkce | Ano |
| Signalizace | Světlo a zvuk |
| LCD displej | Ne |
| Vhodné pro použití uvnitř | Ne |
| Technologie propojení | Bezdrátový |
| Způsob uchycení | Strop/stěna/stůl |
| Snadná instalace | Ano |
| Světelný alarm | Ano |
| Nejlepší použití | Domácí |
| Objem | 85 dB |
| Barva | Bílá |
| LED indikátory | Ano |
| Umístění / poloha | Horizontání/vertikální |
| Množství | 1 |
| Optický snímač | Ano |
| Rozsah měření teploty | 0 - 60 °C |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 50 °C |
| Varování | Zabraňte kontaktu s očima a pokožkou., Nevyhazujte do běžného odpadu - výrobek vyžaduje zvláštní likvidaci., Uchovávejte mimo dosah zdrojů tepla a otevřeného ohně. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sensors |
|---|---|
| EAN: | 5902701703462 |
| Zabudovaná baterie: | Ne |
| Kohoutek v ceně: | Ano |
| Napětí baterie: | 3 V |
| Typ baterie: | CR123A |
| Průměr výrobku: | 65 mm |
| Výška: | 28 mm |
| Resetovací funkce: | Ano |
| Signalizace: | Světlo a zvuk |
| LCD displej: | Ne |
| Vhodné pro použití uvnitř: | Ne |
| Technologie propojení: | Bezdrátový |
| Způsob uchycení: | Strop/stěna/stůl |
| Snadná instalace: | Ano |
| Světelný alarm: | Ano |
| Nejlepší použití: | Domácí |
| Objem: | 85 dB |
| Barva: | Bílá |
| LED indikátory: | Ano |
| Umístění / poloha: | Horizontání/vertikální |
| Množství: | 1 |
| Optický snímač: | Ano |
| Rozsah měření teploty: | 0 - 60 °C |
| Provozní rozsah teplot (T-T): | 0 - 50 °C |
| Varování: | Zabraňte kontaktu s očima a pokožkou., Nevyhazujte do běžného odpadu - výrobek vyžaduje zvláštní likvidaci., Uchovávejte mimo dosah zdrojů tepla a otevřeného ohně. |
