Detektor kouře a teploty Nice Smoke-Control (FGSD-002 ZW5 EU)
Kód: INDNCECZU0002Detailní popis produktu
Detektor kouře a teploty Nice Smoke-Control (FGSD-002 ZW5 EU)| Bezdrátové připojení | Ano |
| Vlhkost (max) | 93±3% |
| Teplotní senzor | Ano |
| Intenzita alarmu | 85 dB |
| Typ detektoru | Detektor kouře |
| Vestavěné reproduktory | Ano |
| Z-Wave | Ano |
| Rozsah měření teploty | -20 - 100 °C |
| Barva | Bílá |
| Ztlumení alarmu | Ano |
| Kohoutek v ceně | Ano |
| Typ baterie | CR123A |
| Napájecí zdroj | Baterie |
| Napětí baterie | 3 V |
| Výška | 28 mm |
| Průměr výrobku | 65 mm |
| Typ balení | Krabice |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Technologie propojení | Bezdrátový |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 55 °C |
| Návod k obsluze | Ano |
| Montážní sada | Ano |
| Varování | Zabraňte přímému kontaktu s kapalinami, mohly by poškodit zařízení., Výrobky mohou obsahovat baterie, které jsou škodlivé pro životní prostředí a měly by být likvidovány vhodným způsobem., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
| Výstražné piktogramy | GHS09: Nebezpečí pro životní prostředí, GHS07: Škodlivý |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sensors |
|---|---|
| EAN: | 5902701703455 |
| Bezdrátové připojení: | Ano |
| Vlhkost (max): | 93±3% |
| Teplotní senzor: | Ano |
| Intenzita alarmu: | 85 dB |
| Typ detektoru: | Detektor kouře |
| Vestavěné reproduktory: | Ano |
| Z-Wave: | Ano |
| Rozsah měření teploty: | -20 - 100 °C |
| Barva: | Bílá |
| Ztlumení alarmu: | Ano |
| Kohoutek v ceně: | Ano |
| Typ baterie: | CR123A |
| Napájecí zdroj: | Baterie |
| Napětí baterie: | 3 V |
| Výška: | 28 mm |
| Průměr výrobku: | 65 mm |
| Typ balení: | Krabice |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Technologie propojení: | Bezdrátový |
| Provozní rozsah teplot (T-T): | 0 - 55 °C |
| Návod k obsluze: | Ano |
| Montážní sada: | Ano |
| Varování: | Zabraňte přímému kontaktu s kapalinami, mohly by poškodit zařízení., Výrobky mohou obsahovat baterie, které jsou škodlivé pro životní prostředí a měly by být likvidovány vhodným způsobem., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
| Výstražné piktogramy: | GHS09: Nebezpečí pro životní prostředí, GHS07: Škodlivý |
