SanDisk Max Endurance 64 GB MicroSDXC UHS-I Třída 10
Kód: PAMSADSDG0379Detailní popis produktu
SanDisk Max Endurance 64 GB MicroSDXC UHS-I Třída 10| Střední doba mezi poruchami (MTBF) | 30000 h |
| Ochranné funkce | Odolnost proti výkyvům teplot, Odolné vůči vodě |
| Barva | Bílá |
| Šířka | 15 mm |
| Výška | 0,5 mm |
| Hloubka | 24 mm |
| Hmotnost | 4,5 g |
| Hloubka balení | 80 mm |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Výška balení | 69 mm |
| Šířka balení | 40 mm |
| Kapacita | 64 GB |
| UHS Speed Class (rychlostní třída) | Class 3 (U3) |
| Třída Flash paměťové karty | Třída 10 |
| Video Speed Class | V30 |
| Typ flash karty | MicroSDXC |
| Rychlost čtení | 100 MB/s |
| Rychlost zápisu | 40 MB/s |
| Typ vnitřní paměti | UHS-I |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -40 - 85 °C |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | -25 - 85 °C |
| Kód harmonizovaného systému | 85235190 |
| Varování | Nevystavujte vysokým teplotám., Skladujte mimo dosah silných zdrojů elektromagnetického záření., Zabraňte kontaktu s vodou a vlhkostí. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | SecureDigital flash memories |
|---|---|
| EAN: | 619659178505 |
| Střední doba mezi poruchami (MTBF): | 30000 h |
| Ochranné funkce: | Odolnost proti výkyvům teplot, Odolné vůči vodě |
| Barva: | Bílá |
| Šířka: | 15 mm |
| Výška: | 0,5 mm |
| Hloubka: | 24 mm |
| Hmotnost: | 4,5 g |
| Hloubka balení: | 80 mm |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Výška balení: | 69 mm |
| Šířka balení: | 40 mm |
| Kapacita: | 64 GB |
| UHS Speed Class (rychlostní třída): | Class 3 (U3) |
| Třída Flash paměťové karty: | Třída 10 |
| Video Speed Class: | V30 |
| Typ flash karty: | MicroSDXC |
| Rychlost čtení: | 100 MB/s |
| Rychlost zápisu: | 40 MB/s |
| Typ vnitřní paměti: | UHS-I |
| Rozsah teplot při skladování (T-T): | -40 - 85 °C |
| Provozní rozsah teplot (T-T): | -25 - 85 °C |
| Kód harmonizovaného systému: | 85235190 |
| Varování: | Nevystavujte vysokým teplotám., Skladujte mimo dosah silných zdrojů elektromagnetického záření., Zabraňte kontaktu s vodou a vlhkostí. |
