SanDisk Extreme PRO 512 GB MicroSDXC UHS-I Třída 10
Kód: PAMSADSDG0344Detailní popis produktu
SanDisk Extreme PRO 512 GB MicroSDXC UHS-I Třída 10| Ochranné funkce | Odolný proti nárazům, Odolnost proti výkyvům teplot, Odolnost vůči rentgenu, Odolné vůči vodě |
| Barva | Červená, Černá |
| Hloubka | 1,02 mm |
| Šířka | 15 mm |
| Výška | 10,9 mm |
| Šířka balení | 103 mm |
| Výška balení | 6 mm |
| Hloubka balení | 154 mm |
| UHS Speed Class (rychlostní třída) | Class 3 (U3) |
| Rychlost čtení | 200 MB/s |
| Kapacita | 512 GB |
| Rychlost zápisu | 140 MB/s |
| Typ flash karty | MicroSDXC |
| Typ vnitřní paměti | UHS-I |
| Video Speed Class | V30 |
| Třída Flash paměťové karty | Třída 10 |
| Třída aplikačního výkonu | A2 |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -40 - 85 °C |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | -25 - 85 °C |
| Obsahuje paměťový adaptér | SD |
| Kód harmonizovaného systému | 85235190 |
| Varování | Skladujte mimo dosah silných zdrojů elektromagnetického záření., Zabraňte kontaktu s vodou a vlhkostí., Nevystavujte vysokým teplotám. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | SecureDigital flash memories |
|---|---|
| EAN: | 619659188566 |
| Ochranné funkce: | Odolný proti nárazům, Odolnost proti výkyvům teplot, Odolnost vůči rentgenu, Odolné vůči vodě |
| Barva: | Červená, Černá |
| Hloubka: | 1,02 mm |
| Šířka: | 15 mm |
| Výška: | 10,9 mm |
| Šířka balení: | 103 mm |
| Výška balení: | 6 mm |
| Hloubka balení: | 154 mm |
| UHS Speed Class (rychlostní třída): | Class 3 (U3) |
| Rychlost čtení: | 200 MB/s |
| Kapacita: | 512 GB |
| Rychlost zápisu: | 140 MB/s |
| Typ flash karty: | MicroSDXC |
| Typ vnitřní paměti: | UHS-I |
| Video Speed Class: | V30 |
| Třída Flash paměťové karty: | Třída 10 |
| Třída aplikačního výkonu: | A2 |
| Rozsah teplot při skladování (T-T): | -40 - 85 °C |
| Provozní rozsah teplot (T-T): | -25 - 85 °C |
| Obsahuje paměťový adaptér: | SD |
| Kód harmonizovaného systému: | 85235190 |
| Varování: | Skladujte mimo dosah silných zdrojů elektromagnetického záření., Zabraňte kontaktu s vodou a vlhkostí., Nevystavujte vysokým teplotám. |
